Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa oraz grupa Absolwentów pierwszego rocznika IDIKS (studiujący w latach 2007-2012) zapraszają na VI Studenckie Spotkania Komunikacji poświęcone komunikacji w sieci, oraz na spotkanie z absolwentami kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna - dziś pracownikami znanych redakcji i agencji reklamowych.

11 maja 2017 r. (czwartek) od godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy (s. 114) odbędą się prezentacje studenckie poświęcone m.in. blogom modowym, kreowaniu wizerunku na FB czy relacjom z bliskimi podtrzymywanym dzięki komunikatorom internetowym.

12 maja 2017 r. (piątek) na Kapusie Wschodnim (Droga Męczenników Majdanka 70, DMMII-241) w towarzystwie absolwentów IDiKS mowa będzie o kompetencjach medialnych cenionych dziś na rynku pracy oraz umiejętnościach dziennikarskich pozwalających utrzymać się w tej branży. Serdecznie zapraszamy!

Autor: Maria Mazurek-Olszowa
Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017, godz. 12:34 - Maria Mazurek-Olszowa