Ogólnopolskie konsultacje: NOWOCZESNE PRAWO AUTORSKIE – czyli jakie? | 11 grudnia 2017 r. | 10.00

news

W imieniu takich firm jak Google, Samsung, Panasonic, LG reprezentowanych przez ZIPSEE „Cyfrowa Polska” zapraszamy 11 grudnia br. (poniedziałek) o  godzinie 10.00 do debaty na temat nowoczesnego prawa autorskiego. W gronie ekspertów, artystów, lokalnych działaczy kulturalnych oraz polityków będziemy rozmawiać o reformie prawa autorskiego i jego wpływie na zwykłych konsumentów, przedsiębiorców i twórców.

Czytaj dalej...

Warsztaty Kompetencji Zawodowych

szkolenie Warsztaty Kompetencji Zawodowych to propozycja dla studentów, którzy pragną zdobyć nowe kompetencje wiedzę i umiejętności, aby budować swoją przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami i do uczestnictwa w szkoleniach/spotkaniach/prezentacjach.

 

Czytaj dalej...

Przedsiębiorczość Polaków — własna firma czy etat | #przydasie

artykul Własna firma czy etat? To pytanie często towarzyszy wielu osobom podczas studiów. Związane ono bywa z jednej strony z oczekiwaniem stabilności finansowej, z drugiej zaś z szukaniem wyzwań i nieco wyższych dochodów. Więcej niż połowa młodych ludzi swoją przyszłość zawodową widzi w prowadzeniu własnej firmy. Jakie mają szanse na odniesienie sukcesu i jakie aspekty powinni wziąć pod uwagę myśląc o swojej przyszłości zawodowej? Jakich dochodów mogą się spodziewać? Odpowiedź w naszym cyklu #przydasie
Czytaj dalej...

Pracownia Liderów Prawa

news Ruszyła kolejna rekrutacja do Programu Głównego Pracowni Liderów Prawa!
Czytaj dalej...

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

 

artykul
Własny biznes - to możliwe II - wydłużony okres rekrutacji w ramach V naboru

 

Czytaj dalej...

„GIRLS GO START-UP! ACADEMY”

news

12- miesięczne wsparcie wybitnych Mentorek, warsztaty, szkolenia interaktywne, konkurs Shesnnovation, a przede wszystkim mocny impuls do stworzenia własnego start-upu STEM. Wszystko to znajdziesz w programie mentoringowym „Girls go start-up! Academy"

Czytaj dalej...

Studia w Kolegium Europejskim i stypendia MSZ RP

news

Kolegium Europejskie (College of Europe) ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019. Do zdobycia są liczne stypendia pokrywające pełne koszty studiowania finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego! Termin składania podań to 17 stycznia 2018.

Czytaj dalej...

Personal branding – moda czy może sposób na sukces? | #przydasie

artykul

„Personal Branding” – hasło, które nabiera coraz większego znaczenia w kontekście zarówno kariery zawodowej jak i budowania osobistych realizacji ze znajomymi. Czym jest? Jak się go tworzy? Co „Ty” możesz zrobić dla skutecznego kreowania własnego wizerunku? Odpowiedź w naszym cyklu #przydasie

 

Czytaj dalej...

Praca na etacie czy własny biznes? Zgłoś się do projektu „Cool Careers” i sprawdź swoje zawodowe predyspozycje!

artykul

Biuro Karier KUL dla studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich przygotowało program rozwojowy „Cool Careers”. Dzięki kompleksowej analizie potencjału zawodowego oraz pracy nad rozwojem kompetencji podczas warsztatów będzie o krok przed innymi wchodzącymi na rynek pracy.

 

Czytaj dalej...