BEZPŁATNE WARSZTATY

szkolenie Biuro Karier KUL zaprasza na bezpłatne szkolenia. Tym razem proponujemy  zajęcia, które kształtują kompetencje społeczne takie, jak: komunikacja interpersonalna (werbalna i niewerbalna), praca w zespole, rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie czasem. Serdecznie zapraszamy.
Czytaj dalej...

OKO W OKO Z REKRUTEREM! - Rekrutacja do Letniej Szkoły Menadżera

news

Ruszyła Rekrutacja do Letniej Szkoły Menadżera! Chcesz złożyć swoje CV oraz spotkać się oko w oko z pracownikiem działu Rekrutacji firmy Stokrotka Sp. z o.o.? Przyjdź 24 kwietnia w godzinach 10.00-12.00 do holu Collegium Jana Pawła II.

 

Czytaj dalej...

Konkurs wiedzy o CSR

news Konkurs wiedzy o CSR 2014 już rozpoczęty! Weź udział już dziś i zgarnij atrakcyjne nagrody!

 

Czytaj dalej...

X Letnie Praktyki Badawcze w Polskiej Akademii Nauk

news Zapraszamy studentów i doktorantów kierunków ścisłych, ekonomicznych i technicznych do wzięcia udziału w X Jubileuszowych Letnich Praktykach Badawczych.
Czytaj dalej...

VIII edycja ogólnopolskiego projektu szkoleniowego Polska Szkoła Human Resources

szkolenie W dniach 23-25 maja dla uczestników zorganizowane będą liczne warsztaty z zakresu trenerstwa, coachingu oraz HR.
Czytaj dalej...

IV edycja Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju.

news Akademia Menedżera Zrównoważonego Rozwoju to pięć dni intensywnego treningu menedżerskiego, warsztatów szkoleniowych i spotkań organizowanych przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska.
Czytaj dalej...

„OPISZ SWOJE WYMARZONE MIEJSCE PRACY!”

news Weź udział w badaniu „OPISZ SWOJE WYMARZONE MIEJSCE PRACY!” i podziel się z nami swoją opinią, a my podzielimy się nią z pracodawcami! Wypełnienie ankiety zajmuje około 7-10 minut, a wszystkie odpowiedzi są poufne.

 

Czytaj dalej...

Projekt medialny - „Social inclusion of young people with fewer opportunities”

news Europejski Dom Spotkań Fundacja Nowy Staw ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych w wieku 18-26 lat do udziału w międzynarodowym projekcie medialnym pt. „Social inclusion of young people with fewer opportunities” w ramach projektu Team up.
Czytaj dalej...

Projekt „Polsko – włoski pakt na rzecz wsparcia długotrwale bezrobotnych”

news Projekt skierowany jest do osób nieaktywnych zawodowo, także studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych I lub II stopnia, którzy mogą zarejestrować się w Powiatowym Urzędzie Pracy jako poszukujący pracy.

 

Czytaj dalej...