Wiedza, praktyka, doświadczenie: konkursy EY dla studentów.

Do 21 listopada br. studenci kierunków ekonomicznych, finansowych i prawniczych mogą zgłaszać się do udziału w konkursach EYe on Tax i EY Financial Challenger. Zakres tematyczny konkursów obejmuje zagadnienia z branży podatkowej i finansowej, a ich formuła promuje pracę zespołową i efektywną komunikację.
Czytaj dalej...

Studencie, weź udział w badaniu i wygraj cenne nagrody!

Nasz uniwersytet jest jednym z około 1000, które biorą udział w trendence Graduate Barometer – największym europejskim badaniu na temat edukacji i kariery. Pytania zawarte w ankiecie dotyczą poziomu satysfakcji ze studiów oraz oczekiwań w stosunku do przyszłej kariery. Kwestionariusz zbiera opinie studentów z całej Europy oraz bada różnice i podobieństwa pomiędzy poszczególnymi krajami.

 

Czytaj dalej...

WZNOWIENIE NABORU BIZNES PLANÓW DO KONKURSU STARTUP 2014.

Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” informuje o wznowieniu naboru Biznes planów do Konkursu Startup 2014 realizowanego na zlecenie Gminy Miasta Puławy.  Do udziału w Konkursie zapraszamy osoby/podmioty, które planują założenie działalności gospodarczej lub prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż dwa lata do dnia zgłoszenia się do Konkursu.

Czytaj dalej...

Masz konkretny pomysł na biznes? Zgłoś się do Imagine Cup 2015!

Imagine Cup, największy konkurs technologiczny dla studentów, to już nie tylko możliwość współzawodniczenia z najlepszymi zespołami z całego świata oraz świetna zabawa – to realna szansa na realizację swoich pomysłów na biznes. Poza atrakcyjnymi nagrodami, zwycięskie drużyny otrzymują pełne wsparcie ekspertów Microsoft, a także narzędzia niezbędne do rozwoju swoich projektów już na etapie polskich finałów.

 

Czytaj dalej...

Nowy portal internetowy „LUBELSKA PRACOWNIA”

Lubelska Pracownia dla Absolwenta to: ułatwienie absolwentom uczelni wyższych szybkiego znalezienia pracy, zorientowanie się w wymaganiach pracodawców, pozyskiwanie i aktualizacja kompleksowych informacji o lubelskim rynku pracy, innowacyjna forma wsparcia.

 

Czytaj dalej...

Warsztaty w Accenture Operations - 7 edycja Operations Open Day

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych interaktywnych i bezpłatnych warsztatach, które odbędą się już po raz 7 -my w siedzibie Accenture Operations. Podczas tegorocznej edycji Open Day, na uczestników czekają nowe moduły szkoleniowe w obszarach takich jak: Project Management, Lean Six Sigma, Excel, Recruitment Tips & Tricks, Social Media.

Czytaj dalej...

Pracodawcy 2014/2015

 

Pracuj.pl prezentuje nowy przewodnik Pracodawcy 2014/2015 dla studentów
i absolwentów. 

Czytaj dalej...

RYANAIR - Recruitment day

 

 

Dalmac are the offical recruitment partner of RYANAIR. Would you like to become a cabin crew member onboard Europes leading ultra-low cost airline? We will be hosting our next recruitment day on the 29th of October in Warsaw.

Czytaj dalej...

Stokrotka Sp. z o.o.- Dzień Otwarty

 

 

Interesujesz się ekonomią, handlem, negocjacjami? Masz pasję handlowca lub naturę przedsiębiorcy? Weź udział w pierwszym spotkaniu w ramach Dni Otwartych w Centrali Firmy Stokrotka w Lublinie! Dni Otwarte w Centrali firmy Stokrotka 29 października 2014

 

Czytaj dalej...