Życzenia świąteczne

 

 

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia – świąt narodzenia Miłości, nadziei i braterstwa – życzymy Państwu, abyście czerpali z tej Miłości i dzieli się Nią na co dzień z bliźnimi. A w nadchodzącym Nowym Roku niech nie zabraknie uśmiechu i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

 

Zespół Biura Karier KUL


“16 stycznia 2015r. w Lublinie pierwsze spotkanie w ramach Human Rights and Equality Academy”

 

 

Fundacja „Fundusz Inicjatyw” serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie w ramach Human Rights and Equality Academy, które odbędzie się 16.01.2015 r. (piątek) w godzinach 16.30-18.30

Czytaj dalej...

„Tak podobni, tak różni, tak europejscy”. Rozpoczął się konkurs na najlepszy artykuł o rozszerzeniu UE!

Komisja Europejska poinformowała o rozpoczęciu konkursu na najlepszy artykuł o rozszerzeniu UE pt. „Tak podobni, tak różni, tak europejscy”. Konkurs zakończy się 27 lutego 2015 r. Jury krajowe wyłoni w każdym kraju zwycięzcę, który zostanie później zaproszony na 3 dni do Brukseli. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane przez Komisję Europejską oraz zarekomendowane do publikacji największym mediom w Europie.

Czytaj dalej...

KONKURS dla STUDENTÓW, PRACA oraz STUDIA w AUSTRALII!

Ukazało się specjalne świąteczne wydanie SEMESTRU - wraz z Wielkim Konkursem Świątecznym!

 

Czytaj dalej...

Jeżeli chcesz pomóc w promocji Lublina...

Hays Poland wraz z Urzędem Miasta Lublin przygotował ankietę, która ma za zadanie określenie, jakich pracodawców najbardziej cenią sobie studenci i absolwenci lubelskich uczelni. Drodzy Studenci, jeżeli chcecie pomóc w promocji Lublina - wypowiedzcie się!

 

Czytaj dalej...

Projekt ,,Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy IT"

Fundacja Fuga Mundi zaprasza do bezpłatnego udziału w projekcie „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS.

 

Czytaj dalej...

Przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości 2014/15”

Redakcja KarierawFinansach.pl wydała już po raz 6. przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości” przeznaczony dla młodych ludzi zainteresowanych pracą w finansach i bankowości. Wersję drukowaną przewodnika możesz odebrać w biurze karier na Twojej uczelni, podczas jesiennych i wiosennych targów pracy oraz biorąc udział w wydarzeniach organizowanych przez studenckie koła naukowe.
Czytaj dalej...

Motywacja kluczem do zdobycia pracy

W dzisiejszych czasach pracodawcy szukają nie tylko wykształconych ludzi, ale też, ludzi zdeterminowanych, nastawionych na karierę i rozwój zawodowy. Jak więc przekonać rekrutera podczas rozmowy o pracę o swojej wysokiej motywacji? Szczegóły w artykule.

 

Czytaj dalej...

Konkurs na okładkę magazynu „Teraz Polska”

Drugi konkurs na okładkę magazynu „Teraz Polska” wygrywa „Różnorodność ludzka” Karoliny Maszk, studentki Akademii Sztuk Pięk­nych w Gdańsku. Nagrodę specjalną jury zdobywa Sylwia Doli Doliszna, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

 

Czytaj dalej...