Uwolnij swój potencjał

Dzień Kariery Romanisty

5 maja 2016r.

Zapisz się na zajęcia ! Rozwiń kompetencje !

Daj się poznać pracodawcy !

Czytaj dalej...

Znasz język niemiecki, przyjdź i sprawdź oferty pracy

Zagraj w drużynie OPONEO.PL S.A. Przyjdź na spotkanie z przedstawicielem firmy i dowiedz się jak wygląda praca w jednym z nielicznych polskich przedsiębiorstw internetowych o zasięgu międzynarodowym.
Czytaj dalej...

Chciałbyś zarobić i szukasz pracy?

W dniu 9 maja w godzinach 10.00 - 11.40 w sali C - 919 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy In Temporis, którzy przedstawią możliwości zatrudnienia dla studentów (także narodowości ukraińskiej). Możliwe będzie również sprawdzenie dokumentów aplikacyjnych i wypełnienie formularzy rekrutacyjnych dla osób zainteresowanych zatrudnieniem.

 

Czytaj dalej...

Bezpłatne warsztaty z ARTETERAPII

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ zaprasza wolontariuszy, terapeutów oraz opiekunów z całej Polski, zaangażowanych w pracę z osobami z niepełnosprawnością na bezpłatne trzydniowe warsztaty z ARTEREPAII.

 

Czytaj dalej...

Konkurs Obserwatora Finansowego

Wystartowała 5. edycja konkursu „Gdyby to zależało ode mnie, to…” organizowana przez serwis ObserwatorFinansowy.pl należący do Narodowego Banku Polskiego. Do 30 czerwca 2016 r., eksperci, finansiści, politolodzy oraz wszyscy zainteresowani tematyką szeroko pojętego sektora publicznego, mogą przedłożyć swój pomysł usprawnienia danej dziedziny życia finansowanej ze środków publicznych.

 

Czytaj dalej...

Recruitment for Non-Recruiters - Kulisy procesu rekrutacyjnego - warsztat

Biuro Karier KUL oraz Alexander Mann Solutions zapraszają na szkolenie "Kulisy procesu rekrutacyjnego". Zapisz się już dziś!

 

Czytaj dalej...

Ostatni semestr studiów i trudne decyzje przed Wami? Zobacz kto może Ci pomóc!

Niebawem studenci ostatnich roczników (3 i tzw. 5 rok) zakończą „przygodę” zwaną studiami na KUL i rozpoczną nowy etap – pracę zawodową. W związku z tym mogą Wam towarzyszyć różne emocje: część pewnie jest szczęśliwa, że opuści mury tej Uczelni, a część z Was patrzy na ten fakt z niepokojem i obawami: czy sobie poradzę wkraczając na rynek pracy, który niestety ... jest trudny. Ale nie jesteście sami!

 

Czytaj dalej...