Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisters


Ruszyła już X edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską z zakresu konkurencyjności i innowacyjności gospodarki polskiej, marketingu terytorialnego i narodowego. Atutem konkursu są atrakcyjne nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi blisko 50 tys. zł oraz uroczysta oprawa gali finałowej. Na prace konkursowe czekamy do 20 października br., a kartę zgłoszeniową wraz z objaśnieniami dotyczącymi konkursu można pobrać pod linkiem http://www.terazpolska.pl/pl/Zglos-prace

Czytaj dalej...

Program Erasmus dla młodych i doświadczonych przedsiębiorców

Masz pomysł ma działalność albo właśnie zakładasz własną firmę i zastanawiasz się czy Ci sie uda? Program "Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców" jest dla Ciebie!
 
A może chcesz rozszerzyć działalność, wejśc na nowy rynek europejski lub nawiązać kontakt z innymi przedsiębiorcami program "Erasmus dla młodych przedsiębiorców" jest dla Ciebie stworzony!
Czytaj dalej...

Konkurs ABSOLWENT ROKU

Zapraszam studentów uczelni do udziału w 5-tej edycji konkursu ABSOLWENT ROKU!

 

Czytaj dalej...

Projekt szkoleniowy „Od pomysłu do sukcesu”

Zapraszamy do udziału w projekcie szkoleniowym „Od pomysłu do sukcesu” skierowanym do kobiet bezrobotnych zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie, które mają pomysł na biznes.

 

 

Czytaj dalej...

Kolejny sukces studentki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

Studentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II – Pani Agnieszka Szeszel została jednym z sześciu Ambasadorów Kariery w Unii Europejskiej w edycji 2016/2017. Powtórzyła sukces poprzedniej studentki – Pani Natalii Wysockiej. Agnieszka Szeszel jest studentką I roku studiów drugiego stopnia na kierunku European Studies. Funkcję obejmie wraz z początkiem nowego roku akademickiego.

Czytaj dalej...

Ambasador PwC

Zostań Influencerem PwC !
Jeśli potrafisz wpłynąć na studentów ze swojej uczelni, chcemy Cię poznać. Program Ambasador w nowej formule. Na dobry start szkolenia z Social Media, nowych trendów, selfbrandingu etc.

 

Czytaj dalej...

Bezpłatne szkolenia zawodowe

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny zaprasza osoby w wieku 18-29 lat pozostające bez pracy, nie uczestniczące w kształceniu i szkoleniu z terenu województwa lubelskiego do udziału w projektach.

 

Czytaj dalej...

Egzamin kwalifikujący do pracy w ONZ w ramach programu Young Professionals Programme YPP 2016

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje o terminach składania zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP) skierowanego do młodych absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych karierą w Organizacji Narodów Zjednoczonych.

 

Czytaj dalej...

Zaproszenie do udziału w badaniu aktywności zawodowej osób młodych

Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie rozpoczęło regionalne badanie osób, które nie ukończyły 30 roku życia

 

Czytaj dalej...