STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY - EDYCJA JESIENNO-ZIMOWA 2016

 

Nabór do jesienno - zimowej edycji projektu Staże w instytucjach kultury 2016!

 

Czytaj dalej...

Seminarium dla Ambasadorów Karier UE

W dniu 28 września w siedzibie Ministerstwa Spraw Zagranicznych odbyło sie szkolenie dla Ambasadorów Karier UE. Tę zaszczytną funkcję będzie pełniła także studentka KUL, ambasadorka Biura Karier KUL Pani Agnieszka Szeszel, jako jedna z sześciu uczestników programu w Polsce.

 

Czytaj dalej...

„Zgrani na starcie” szkolenia z projektowania gier

„Zgrani na starcie” to cykl warsztatów, w ramach których dowiesz się jak projektować gry by wykorzystać je w swojej działalności.

 

Czytaj dalej...

TERAZ POLSKA Promocja i Rozwój - konkurs prac magisterskich

 

Trwa X edycja Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski można zgłaszać do 20 października 2016 r. Na laureatów Konkursu czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 50.000 zł, publikacje i staże.

 

Czytaj dalej...

Szkolenia i płatne staże zawodowe

Zapraszamy do udziału w projektach dla osób bezrobotnych z wojewódźtwa lubelskiego. Po odbytych szkoleniach oferowany jest płatny staż. Prijekt finansowany ze środków UE. 
Czytaj dalej...

Szkolenia i staże zawodowe współfinansowane przez UE

Zapraszamy do udziału w projektach finansowanym ze środków UE. Projekty skierowane są do studentów lub absolwentów posiadających orzeczenie o niepełnosprawności (w stopniu lekkim i umiarkowanym).
Czytaj dalej...

„Nowe kwalifikacje – większe możliwości”

Zapraszamy do udziału w projekcie  „Nowe kwalifikacje – większe możliwości”. Projekt skierowany do studentów studiów niestacjonarnych posiadających orzeczenie o niepełnosprawności (w stopniu lekkim i umiarkowanym) lub absolwenci.

 

Czytaj dalej...

Stypendia na studia podyplomowe w Niemczech

Ambasada Republiki Federalnej Niemiec zachęca do udziału w kolejnej edycji stypendiów przyznawanych przez Bawarskie Ministerstwo Nauki, Badań i Sztuki na studia podyplomowe w Niemczech.

 

Czytaj dalej...

Global Management Challenge Poland!

Zapraszamy do udziału w 17 polskiej edycji konkursu Global Management Challenge!

 

Czytaj dalej...