Bezpłatny Kurs Fundraisingu

Bezpłatny Kurs Fundraisingu.

Czytaj dalej...

Bezpłatne szkolenie

Bezpłatne warsztaty z zakresu poruszania się po rynku pracy prowadzonych przez Ekspertów z firmy Auchan.

 

Czytaj dalej...

Zwolnieni z Teorii - działaj dla innych, ucz się dla siebie

Zwolnieni z Teorii - działaj dla innych, ucz się dla siebie. 

Zrób projekt społeczny i ucz się w praktyce zarządzania, komunikacji i przywództwa. Zdobywaj certyfikaty za kursy tworzone z Google, Coca-Cola, Project Management Institute R.E.P czy Y-Combinator. Dowiedz się więcej...

 

Czytaj dalej...

Szybkie tempo w cyberświecie - Deloitte

W biznesie pracuje od sześciu lat, wcześniej związany był z sektorem publicznym, a dokładnie z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

O komputerach, cyberzagrożeniach i hakerach wie prawie wszystko, dlatego swój wolny czas poświęca edukacji dzieci, które chce ustrzec przed niebezpieczeństwami Internetu. Marcin Ludwiszewski jest Dyrektorem i Liderem obszaru cyberbezpieczeństwa w Deloitte.

Czytaj dalej...

Coloplast invites you to apply to the 2017 Global Graduate Programme.

Jump-start your career with a three-year international traineeship at one of the world’s leading medical technology companies.
Czytaj dalej...

Musical o życiu Jana Pawła II

25 lutego 2017 r. Pierwszy polski musical o życiu Karola Wojtyły pod patronatem Metropolity Krakowskiego, Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza

 

Czytaj dalej...

CERTYFIKOWANE SZKOLENIA DLA STUDENTÓW

Rozpoczął się nabór do II edycji projektu  "Aktywny student - aktywny absolwent". Jest on dedykowany dla studentów ostatnich roczników studiów licencjackich i magisterskich z Wydziału Nauk Społecznych (Psychologia - Dziennikarstwo - Socjologia - Bezpieczeństwo Narodowe - Pedagogika- Zarządzanie – Ekonomia) i Wydziału Filozofii (Filozofia – Retoryka).

 

Czytaj dalej...

Konkurs stypendialny

II edycja konkursu stypendialnego

„Jak będzie wyglądał transport w Europie za 20 lat?”

Czytaj dalej...

Internetowe Rewolucje z Google

Wiesz, że 91% uczestników wydarzeń Internetowych Rewolucji od Google poleciłoby ten program innym? Przyjdź na spotkanie, by przekonać się dlaczego. Zdobędziesz wiedzę o trendach w branży i poznasz ludzi, którzy rozwinęli swoje biznesy dzięki internetowi i chcą podzielić się z Tobą swoją wiedzą.

Czytaj dalej...

Projekt "Zdobądź zatrudnienie!"

Firma Consultor Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie "Zdobądź zatrudnienie!"

Czytaj dalej...