Zostań Ambasadorem/Ambasadorką BIURA KARIER KUL

Współpraca z Biurem Karier KUL to wspaniała przygoda. W czasie rocznej współpracy byłam pośrednikiem między Biurem Karier a Wydziałem Nauk Humanistycznych KUL. Sama również miałam możliwość uczestniczenia w różnego typu szkoleniach. Dzięki programowi ambasadorskiemu w Biurze Karier zdobyłam nowe, cenne na rynku pracy doświadczenia, a także poznałam wiele wspaniałych osób." Klaudia, Ambsadorka WNH

 

Zainteresowani, aby zrobić coś więcej w zbliżającym się roku akademickim? Zgłoś się!

 

Czytaj dalej...

W rytmie salsy - historia absolwentki polonistyki KUL!

Przedstawiamy historię absolwentki polonistyki KUL, która wzięła udział w międzynarodowy programie praktyk zagranicznych i wyjechała do Kolumbii!

Czytaj dalej...

Oferta projektu Journey of ThiAbility dla niepełnosprawnej młodzieży.

Oferta projektu Journey of ThiAbility dla niepełnosprawnej młodzieży (W ramach Erasmus + młodzież jest od 18-30 r.) mówiącej po angielsku, a także pełnosprawnej także mówiącej po angielsku i poszukującej swojej ścieżki i kierunku w życiu.).
Czytaj dalej...

PROGRAM MENEDZERSKI FKID - wolontariat dla ambitnych

Chcesz wreszcie zdobyć realne doświadczenie w tworzeniu, planowaniu i zarządzaniu zespołem? Oferujemy ci wolontariat, jakiego nie mają inne organizacje!

 

Czytaj dalej...

Zapraszamy do udziału w GMC Poland!

Trwają zapisy do 15 – jubileuszowej edycji Global Management Challenge Poland. GMC to największa w Polsce, jak i na świecie, symulacja biznesowa odbywająca się równolegle w ponad 30 krajach w formie konkursu on-line. W rywalizacji udział biorą zespoły (3-5 osób) studenckie (II – V rok studiów) oraz firmowe.

Czytaj dalej...

Nowa edycja ,,Lublin z Duszą"

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy studentów na oryginalne spacery po Lublinie w ramach projektu “Lublin z Duszą”.  Już od połowy października proponujemy dwie trasy “Lublin kulturalny” i całkowicie nową wycieczkę “Lublin akademicki”.

 

Czytaj dalej...

Dlaczego warto nas odwiedzić już na początku roku akademickiego?

 

Praca zajmie Ci większą część życia, więc należy się do niej jak najstaranniej przygotować. Pomocą w planowaniu Twojej przyszłej kariery służy Biuro Karier KUL.

Czytaj dalej...

Konkurs na film wideo zatytułowany ,,Studia we Francji:tak, polecam"

Instytut Francuski w Polsce i Club France en Pologne, wspólnie z partnerami projektu APGEF (Stowarzyszeniem Polskich Absolwentów Francuskich Grandes Ecoles), Parc Astérix, Futuroscope, Grévin, MiTo arts.café.books i Vincent Café organizują konkurs na film wideo zatytułowany „Studia we Francji: tak, polecam!”.

 

Czytaj dalej...

Akademia Free2Play - nauka projektowania gier komputerowych.

2 października rusza 2. edycja Akademii Free2Play. To nieodpłatny, internetowy kurs tworzenia gier komputerowych i mobilnych. Otwarty jest dla wszystkich, którzy chcą zostać game designerami. Organizatorem Akademii jest wrocławskie studio projektowe - Ten Square Games. Do wywalczenia 10 staży z perspektywą zatrudnienia.

 

Czytaj dalej...