KUL otrzymał certyfikat "Uczelnia Liderów" 2014

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II został laureatem IV edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych "Uczelnia Liderów" - 2014 i otrzymał certyfikat "Uczelnia Liderów". Ponadto naszemu Uniwersytetowi została przyznana nagroda specjalna "Primus", za najwyższą liczbę punktów wśród szkół wyższych certyfikowanych w programie.

Czytaj dalej...

Zostań Ambasadorem/Ambasadorką BIURA KARIER KUL

Współpraca z Biurem Karier KUL to wspaniała przygoda. W czasie rocznej współpracy byłam pośrednikiem między Biurem Karier a Wydziałem Nauk Humanistycznych KUL. Do moich zadań należało m.in. kontakt ze starostami wybranych kierunków, pomagałam również w organizacji Studenckich Targów Pracy i Praktyk oraz licznych szkoleń. Sama również miałam możliwość uczestniczenia w różnego typu szkoleniach. Dzięki programowi ambasadorskiemu w Biurze Karier zdobyłam nowe, cenne na rynku pracy doświadczenia, a także poznałam wiele wspaniałych osób. Jestem bardzo zadowolona z odbytej praktyki i polecam taki rodzaj aktywności studenckiej wszystkim."Klaudia, Ambsadorka WNH

 

Zainteresowani, aby zrobić coś więcej w zbliżającym się roku akademickim? Zgłoś się!

Czytaj dalej...

PRINCE2® Practitioner

Altkom Akademia S.A. zaprasza do uczestnictwa w projekcie szkoleniowym „Efektywne zarządzanie projektami lubelskich mikroprzedsiębiorstw” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj dalej...

Rekrutacja do Dramowej Akademii Wolontariackiej.

Chciałbyś poznać metodę dramy stosowanej? Masz otwarty umysł a ciągły rozwój jest ważny w twoim życiu? Angażujesz się społecznie i obywatelsko? Chcesz mieć wpływ na zmiany w swoim otoczeniu? Lubisz działać, a może wolisz obserwować ludzi i świat wokół siebie? Wiesz, że praca w grupie jest twórcza i pobudza cię do działania?

Zgłoś się do Dramowej Akademii Wolontariackiej!

Czytaj dalej...

Studia we Francji: "tak, polecam"!

Instytut Francuski w Polsce i Club France en Pologne, wspólnie z partnerami projektu organizują konkurs na film wideo zatytułowany „Studia we Francji: tak, polecam!”.

 

Czytaj dalej...

Konkurs „Teraz Polska Promocja”

Już po raz ósmy wystartował Konkurs „Teraz Polska Promocja”. Na laureatów najlepszych prac magisterskich dotyczących promocji Polski czekają nagrody pieniężne - o łącznej wartości ok. 50.000 zł., publikacje, a także praktyki i staże. 

 

Czytaj dalej...

Staże z zakresu doradztwa zawodowego dla doradców zawodowych, pracowników urzędów pracy, nauczycieli

Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw (Polska), Fundacja Q (Polska) oraz Zachodnio -Ukraińskie Centrum Zasobów (Ukraina) serdecznie zapraszają na: staże odbywające się w ramach projektu: "Transgraniczne Centrum Wsparcia Rynku Pracy" realizowanego przy pomocy finansowej Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007-2013.

Czytaj dalej...

Bądź o krok przed innymi i wzbogać swoje CV!

Zapraszamy do zapoznania się w ofertą studiów podyplomowych i kursów realizowanych przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Czytaj dalej...

Fundacja Inicjatyw Menedżerskich oraz Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie zapraszają do udziału w projekcie: „Młodzi mają szansę”

Projekt skierowany jest do 50 absolwentów szkół wyższych do 30 roku życia, w tym osób niepełnosprawnych, pozostających bez zatrudnienia (osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo), zamieszkałych na terenie województwa lubelskiego.

 

Czytaj dalej...