I Ty możesz mieć umiejętności w ICT!

Firma Consultor zaprasza do udziału w szkoleniach komputerowych z możliwością zdobycia certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności.

 

Czytaj dalej...

Szansa na bezzwrotną dotację w kwocie do 30.000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny informuje, że w dniach od 28 lipca do 1 sierpnia 2014 r. prowadzona jest rekrutacja osób nieaktywnych zawodowo do projektu „Biznes-Start”, działanie 6.2 POKL.
Czytaj dalej...

Płatny program stażowy dla studentów II stopnia studiów stacjonarnych

W ramach projektu „PI Staż z mentorem Twoim wyborem” Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie prowadzi dodatkową rekrutację uczestników: kobiet nieaktywnych zawodowo posiadających wykształcenie wyższe humanistyczne i pokrewne.
Czytaj dalej...

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w Lublinie zaprasza na szkolenie „Unchain Human Rights”

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w Lublinie zaprasza na szkolenie „Unchain Human Rights”. Szkolenie odbywać się będzie w Nasutowie (k/Lublina) w dniach 18.08.-24.08.2014. Koszty szkolenia, materiałów szkoleniowych, wyżywienia oraz zakwaterowania w pełni pokrywają organizatorzy szkolenia.

 

Czytaj dalej...

CZY TO TY JESTEŚ ABSOLWENTEM ROKU 2014? KONKURS ADZUNA

 

Sytuacja zawodowa absolwentów potrafi być trudna, co w dużej mierze wynika ze znacznej konkurencji na rynku pracy.Zwycięzcy konkursu otrzymają możliwość odbycia praktyki zawodowej w prestiżowej firmie (m.in. Google, L’Oreal, Sony, eBay)

Czytaj dalej...

IX Polsko-Niemiecka Akademia Dziennikarska

 

Polsko-Niemiecka Akademia Dziennikarska to czterodniowe warsztaty organizowane, co roku na Śląsku przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundację Konrada Adenauera w Polsce. Akademia skierowana jest do studentek oraz studentów dziennikarstwa, kierunków pokrewnych, a także do wszystkich tych, którzy interesują się światem mediów w kontekście stosunków polsko-niemieckich, jak i wielokulturowej Europy.

Czytaj dalej...

„Outplacement dla oświaty” - nowa perspektywa dla nauczycieli i pracowników oświaty

 

Jesteś nauczycielem lub pracownikiem sektora oświaty? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, odbycie stażu zawodowego lub uzyskać dotację na założenie własnej firmy? Weź udział w projekcie „Outplacement dla oświaty”.

Czytaj dalej...

„Wracam do pracy!” Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw zaprasza do udziału w projekcie

Europejski Dom Spotkań- Fundacja Nowy Staw realizuje projekt „Wracam do pracy!” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj dalej...

Program Ambasador Tesco

 

 

Tesco zaprasza studentów KUL do udziału w programie ambasadorskim.

Czytaj dalej...

XI edycja Akademii Młodych Dyplomatów

Europejska Akademia Dyplomacji rozpoczęła rekrutację do XI edycji Akademii Młodych Dyplomatów. To roczny program dyplomatyczny, przygotowujący studentów ostatnich lat studiów oraz młodych absolwentów do pracy w służbie zagranicznej, cywilnej oraz instytucjach europejskich i organizacjach międzynarodowych.
Czytaj dalej...