Przekroczyć próg rynku pracy - szkolenie zawodowe

Fundacja Fuga Mundi zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w projekcie pn. „Przekroczyć próg rynku pracy”. Aktualnie trwa rekrutacja na szkolenie zawodowe: Pracownik biurowy z elementami e-commerce i grafiki komputerowej.

Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Czytaj dalej...

Internetowe Rewolucje z Google

Wiesz, że 91% uczestników wydarzeń Internetowych Rewolucji od Google poleciłoby ten program innym? Przyjdź na spotkanie, by przekonać się dlaczego. Zdobędziesz wiedzę o trendach w branży i poznasz ludzi, którzy rozwinęli swoje biznesy dzięki internetowi i chcą podzielić się z Tobą swoją wiedzą.

Czytaj dalej...

Konkurs EY

Rekin finansjery czy gwiazda podatków? Wybierz konkurs dla siebie, zarejestruj zespół i zgarnij nagrodę z puli 64 000 zł oraz ofertę pracy lub praktyk w EY.

 

Czytaj dalej...

Projekt "Zdobądź zatrudnienie!"

Firma Consultor Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie "Zdobądź zatrudnienie!"

Czytaj dalej...

Przewodnik praca.pl

Wyróżnij swoją markę na rynku pracy !
Coraz większa ilość ofert pracy i najniższe od 7 lat bezrobocie to moment, w którym szczególnie mocno warto zadbać o rozwój swojej kariery. Wykorzystaj ten czas efektywnie.

 


Kariera w bankowości i finansach - Twoją szansą na sukces! - Zapraszamy na bezpłatne szkolenie!

Zapraszamy na szkolenie Kariera w bankowości i finansach - Twoją szansą na sukces! 25.10. godz. 10.00 - 13.00.

Szkolenie prowadzi trener Regionalnego Biura Finansowego, którego usługi koncentrują się na pracy z klientem, prawidłowej obsłudze pomocy w znalezieniu odpowiednich rozwiązań. Na szkolenie obowiązują zapisy.

 

Czytaj dalej...

„LUK II - Lubelski Uniwersytet Kompetencji”

Serdecznie zapraszamy studentów/tki ostatniego roku studiów stacjonarnych I i II stopnia filologii angielskiej, germańskiej, niderlandzkiej, romańskiej, słowiańskiej, polskiej i sinologii do udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu „LUK II - Lubelski Uniwersytet Kompetencji”

 

Czytaj dalej...

PROGRAM AMBASADOR TESCO

Tylko do 31 października możesz aplikować na AMBASADORA TESCO. Program AMBASADOR TESCO jest formą współpracy pomiędzy Tesco a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski.  

Czytaj dalej...

Wysokiej Jakości Staże kluczem do kariery studentów WNH KUL

Serdecznie zapraszamy studentów/tki ostatniego roku studiów stacjonarnych II stopnia kierunków: filologii angielskiej, germańskiej, romańskiej, słowiańskiej, polskiej oraz historii i historii sztuki do udziału w płatnych stażach w ramach projektu „Wysokiej Jakości Staże kluczem do kariery studentów WNH KUL”

Czytaj dalej...