Praktyki w administracji rządowej - Ministerstwo Sprawiedliwości

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości  uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Na praktykę są przyjmowani studenci z różnych kierunków studiów w zależności od specyfiki pracy Wydziału/Biura, w którym student odbywa lub ma zamiar odbyć praktykę.
Czytaj dalej...

Praktyki w administracji rządowej - Kuratorium Oświaty

Uprzejmie informujemy, iż Kuratorium Oświaty w Lublinie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Na praktykę do Lubelskiego Kuratorium Oświaty są przyjmowani studenci z różnych kierunków studiów w zależności od specyfiki pracy Wydziału/Biura, w którym student odbywa lub ma zamiar odbyć praktykę.
Czytaj dalej...

Praktyki w administracji rządowej - Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

Uprzejmie informujemy, iż Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy  uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Na praktykę do Lubelskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP są przyjmowani studenci z różnych kierunków studiów w zależności od specyfiki pracy Wydziału/Biura, w którym student odbywa lub ma zamiar odbyć praktykę.
Czytaj dalej...

Targi Pracy w Świdniku

Targi Pracy 2015 w Świdniku już 16 września.

 

Czytaj dalej...

24 błędów w CV przez które nie dostaniesz pracy.

Wiesz jak napisać CV, ale pewnie czasem się zastanawiasz: Dlaczego wysyłam wiele CV, ale tak rzadko chodzę na rozmowy kwalifikacyjne?

 

Czytaj dalej...

Czym jest networking i jak się do niego zabrać?

Networking opiera się na poznawaniu ludzi, którzy mogą pomóc Ci w rozwoju Twojej kariery. Nie musisz wcale być grubą rybą czy najbardziej towarzyską osobą na świecie, aby nawiązywać kontakty efektywnie. Buduj trwałe, silne relacje z innymi – to się opłaca!

 

 

Czytaj dalej...

Praktyki studenckie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie

Uprzejmie informujemy, iż Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Na praktykę do Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie są przyjmowani studenci z różnych kierunków studiów w zależności od specyfiki pracy Wydziału/Biura, w którym student odbywa lub ma zamiar odbyć praktykę.
Czytaj dalej...

Pomożemy Ci znaleźć prace - Fundacja Heros

Fundacja Heros zaprasza osoby z niepełnosprawnością do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie „Aktywni na rynku pracy”, który jest finansowany przez Województwo Lubelskie. Projekt jest realizowany od 01.06.2015 r. do 31.10.2015 r. Głównym celem projektu jest wprowadzenie osób niepełnosprawnych na rynek pracy.

 

Czytaj dalej...

Akademia Przyszłości

Zostań Liderem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! Ponad 200 Kolegiów czeka na swojego bohatera!

 

Czytaj dalej...

"Warsztat umiejętności psychospołecznych"

Zapraszamy do uczestnictwa w 4-dniowych bezpłatnym warsztacie umiejętności psychospołecznych, którego doświadczanie pomaga budować relacje z ludźmi  w bardziej świadomy sposób. Warsztat odbędzie się w dniach 20 -23 sierpnia 2015 w Nasutowie k/Lublina. Termin zgłoszeń mija 12 sierpnia.

 

Czytaj dalej...