Doktorat na Uniwersytecie Wiedeńskim

Doktoratskolleg Galizien przy Uniwersytecie Wiedeńskim ogłasza nabór/zapisy na interdyscyplinarne studia doktoranckie.  Ogłoszenia w j. angielskim oraz niemieckim.

Czytaj dalej...

Platformy startowe dla nowych pomyslów

,,Platformy startowe dla nowych pomysłów" to kompleksowy program wspierania startupów, realizowany w ramach Programu Polska Wschodnia 2014-2020. Pomoże on młodym ludziom (do 35 roku życia)przekształcić pomysł w inowacyjny biznes.
Czytaj dalej...

Wyniki raportu Pracuj.pl „Wygoda kontra rozwój”

Potrzebujemy rozwoju, a stoimy w miejsc. Aż 8 na 10 aktywnych zawodowo Polaków deklaruje, że w pracy liczy się dla nich rozwój, a nie wygoda – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na zlecenie Pracuj.pl. Okazuje się jednak, że ambicje zawodowe nie zawsze idą w parze z aktywnością na rynku pracy.

 

Czytaj dalej...

Przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości” w wersji elektronicznej

Redakcja KarierawFinansach.pl już po raz 7. przygotowała dla młodych ludzi zainteresowanych pracą w szeroko pojętym sektorze finansowym publikację "Kariera w Finansach i Bankowości" na rok akademicki 2015/16, której wersję drukowaną można odebrać w biurach karier.
Czytaj dalej...

Coloplast Global Graduate Programme

Are you a recent business, accounting/finance or engineering graduate? Join the Coloplast Global Graduate Programme and fasttrack your career with leading medtech company Coloplast as you are placed in real jobs and embark on a threeyear international journey!
Czytaj dalej...

Zostań Profesjonalistą z Alexander Mann Solutions

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym  warsztacie firmy Alexander Mann Solutions pt. Praca w środowisku korporacyjnym.

 

 

Czytaj dalej...

Szkolenie poświęcone funduszom europejskim

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin zapraszają osoby, które chcą założyć działalność gospodarczą na bezpłatne szkolenie poświęcone możliwościom pozyskania funduszy europejskich.

Czytaj dalej...