Zapraszamy na bezpłatne warsztaty

Proponujemy warsztaty doskonalące umiejętność poruszania się po rynku pracy. Uczestnicy szkoleń będą mogli dowiedzieć się, jak aktywnie poszukiwać zatrudnienia, jak profesjonalnie napisać dokumenty aplikacyjne oraz jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej i Assessment Center. Na warsztaty obowiązują zapisy.

 

Czytaj dalej...

Weź udział w projekcie badawczym !

Jeśli interesujesz się tematyką rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć i nowoczesnymi technologiami oraz masz mniej niż 30 lat, zgłoś się do udziału w projekcie badawczym prowadzonym przez Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów działające w Polskiej Akademii Nauk. Udział w projekcie badawczym może zostać zaliczony za zgodą dziekana jako praktyka zawodowa.

 

Czytaj dalej...

Rusza VI edycja konkursu zbadaj.to

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Zbadaj.to

 

Czytaj dalej...

Meet Biotech - Boost Biotech

Interesujesz się biologią molekularną oraz genetyką? Jesteś ciekawy na czym polega proces drukowania w 3D? A może po prostu szukasz inspiracji do rozwoju swojej kariery zawodowej?Stowarzyszenie Boost Biotech Polska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Meet Biotech Boost Biotech w Lublinie.

 

Czytaj dalej...

Chcesz być menedżerem? Zbadaj swoje kompetencje!

Awans na pozycję menedżera to marzenie wielu szeregowych pracowników. Wiążą się z tym nowe zadania, większa władza, lepsze zarobki, możliwość rozwoju. Należy jednak pamiętać, że to nie tylko przywileje, ale także obowiązki i większa odpowiedzialność. Zapraszamy do zapoznania sie z artykułem.

 

Czytaj dalej...

II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami” 2016

Kancelaria Affre i Wspólnicy ogłasza II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami” 2016.

Tym razem studenci prawa zmierzą się z zagadnieniami z zakresu prawa konsumentów. Konkurs jest organizowany w ramach VI Edycji Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

 

Czytaj dalej...

Infosys - wywiad z pracodawcą

Are you open-minded? Do you like challenges? Is permanent development in your DNA? Join us!
Czytaj dalej...

Spotkanie lubelskiego środowiska absolwentów KUL

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w spotkaniu otwartym lubelskiego środowiska absolwentów KUL. Spotkanie to organizowane jest przez Radę Absolwentów we współpracy z Samorządem Studentów oraz Towarzystwem Przyjaciół KUL.

 

Czytaj dalej...

10 urodziny Sii, złóż życzenia i wygraj

Sii, lider rynku usług IT i inżynierii w Polsce, obchodzi w styczniu tego roku swoje 10 urodziny. Firma zorganizowała także konkurs „Złóż życzenia Sii”, w którym do wygrania jest weekendowy pobyt w dowolnej stolicy europejskiej dla 2 osób.

 

Czytaj dalej...