Assessment Center

Informujemy, że szkolenie  Assessment Center - symulacja  odbędzie się 5 maja 2015r. w godz. 10:00 - 15:00. Ostatnie wolne miejsca !!!

 

Czytaj dalej...

„Challenge yourself! Become no. 1 software developer in Lublin”

Sollers Consulting rozpoczyna konkurs „Challenge yourself! Become no. 1 software developer in Lublin” skierowany do osób zainteresowanych rozwojem w branży IT.
Czytaj dalej...

Dziewczyny w Nowych Technologiach

Choć sektor nowych technologii rozwija się wyjątkowo dynamicznie, zaledwie 30% z około 7 milionów osób pracujących w tej branży stanowią kobiety. Dziś, w ramach Światowego Dnia Kobiet w ICT, Urząd Komunikacji Elektronicznej po raz trzeci zachęca studentki kierunków ścisłych i technicznych do udziału w konkursie „Dziewczyny w Nowych Technologiach”, w którym nagrodami są staże w 10 firmach sektora ICT, w tym dwa trzymiesięczne, płatne staże w polskim oddziale Microsoft.

 

Czytaj dalej...

Artykuł MonsterPoland

Branża IT od początku roku mocno się rozwija - w pierwszych trzech miesiącach tego roku najwięcej ofert pracy opublikowanych na monsterpolska.pl dedykowanych było specjalistom reprezentującym właśnie tę dziedzinę. Liczba ogłoszeń w pierwszym kwartale 2015 roku była wyższa o 12%, w stosunku do pierwszego kwartału 2014 roku.

 

Czytaj dalej...

X Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność ogłosić X edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne.

 

Czytaj dalej...

Deloitte - międzynarodowe badanie oczekiwań wobec przyszłych pracodawców

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie nas w przeprowadzeniu międzynarodowego badania: „Pierwsze kroki na rynku pracy - Liderzy przyszłości”. Firma Deloitte już po raz czwarty z rzędu przygotowuje je w oparciu o opinie studentów i młodych absolwentów z Polski i dziewięciu innych krajów Europy Środkowej.

 

Czytaj dalej...

Zanim odpowiesz na ofertę pracy przeczytaj ją dokładnie

Oferty pracy powinny być napisane przejrzyście i dokładnie opisywać zakres naszych obowiązków oraz wymagania. Uważaj w przypadkach, gdy…

Czytaj dalej...

Rozpoczęły się zapisy na Startup Fest Agora 2015

Ruszyły zapisy do piątej edycji Startup Fest Agora, jednego z najbardziej prestiżowych przeglądów polskich startupów. Udział w finale, który odbędzie się w dniach 27-28 maja br., daje możliwość skonsultowania projektu z przedstawicielami największych polskich firm, a także z inwestorami i twórcami startupów odnoszących sukcesy. Zwycięzcy otrzymają nagrody o wartości 150 tys. złotych oraz nagrody specjalne ufundowane przez partnerów wydarzenia. Do udziału w konkursie można zgłaszać się do 12 maja br. 

Czytaj dalej...

Nie rezygnuj z marzeń ... STARTAPUJ Z NAMI !

Konkurs ICT STARTER jest skierowany do młodych, kreatywnych pasjonatów rozwiązań z obszaru ICT. Celem inicjatywy jest dostarczenie wsparcia osobom ukierunkowanym na wprowadzanie innowacji w dziedzinie nowych technologii. Każdy z uczestników konkursu ma szansę na otrzymanie wejścia kapitałowego w wysokości nawet do 1 000 000 złotych oraz profesjonalnego doradztwa biznesowego i wsparcia technologicznego.

 

 

Czytaj dalej...

"Konkurs na staż w AutoID"

AutoID Polska S.A. to firma z długoletnim doświadczeniem.Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy wszystkich chętnych, chcących spróbować swoich sił w tematyce najnowszych technologii zabezpieczeń i dostępów. Do wygrania główna nagroda w postaci miesięcznego, płatnego stażu w naszej firmie (o wartości 1000zł netto) + nagrody rzeczowe.

 

Czytaj dalej...