MARS BUSINESS EXPERIENCE

 

Od 2 marca ruszyła rekrutacja na praktyki i staże MARS. Praktyki skierowane są do studentów po III roku studiów oraz absolwentów.

 

Czytaj dalej...

XI Letnie Praktyki Badawcze w Polskiej Akademii Nauk

 

Zapraszamy studentów i doktorantów kierunków ścisłych, ekonomicznych i technicznych do wzięcia udziału w XI Letnich Praktykach Badawczych.

Czytaj dalej...

V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

 

Ponad 80 organizacji!

V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy (17-18 marca 2015 r., Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie) zbliżają się coraz większymi krokami

 

Czytaj dalej...

Spotkanie z przedstawicielami Agencji Wywiadu

 

 

Biuro Karier UMCS  zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Agencji Wywiadu. Już 12 marca.

 

Czytaj dalej...

Rozmowa rekrutacyjna - Webinarium

 

Rozmowa rekrutacyjna jest jedną z najważniejszych rozmów w życiu każdego człowieka. Często od niej zależy nasza przyszłość w perspektywie kilku do kilkunastu lat. Najczęściej rozmowa rekrutacyjna powoduje silny niepokój i stres, ponieważ wszystkim nam bardzo zależy, aby przekonać do siebie przyszłego pracodawcę.

Pierwsze darmowe webinaria dotyczące wybranych ważnych aspektów rozmowy rekrutacyjnej

Czytaj dalej...

CLIC’kaj po francusku! Program rozwojowy dla osób ze znajomością języka francuskiego

Szukasz ciekawych możliwości rozwoju i nowych wyzwań?

Chcesz połączyć naukę języka francuskiego ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego? Marzysz o pracy w międzynarodowym środowisku? Jeżeli na wszystkie powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK, to właśnie Ciebie szukamy i właśnie Ty powinieneś zgłosić się do Programu dla osób ze znajomością języka francuskiego.

 

Czytaj dalej...

Weź udział w projekcie i zmieniaj świat razem z nami! Rusza II edycja projektu „Mała ojczyzna – wspólna sprawa”!

Denerwuje Cię dziurawa droga do Twojego domu? A może plac zabaw, który pamięta czasy Twojej podstawówki straszy dziś dzieci zamiast dawać im możliwość bezpiecznej zabawy? Jeżeli dostrzegasz problemy, które inni wydają się ignorować, weź udział w II edycji projektu „Mała ojczyzna – wspólna sprawa”.
Czytaj dalej...

Obsługa klienta w pigułce – co warto wiedzieć o Customer Service

Alexander Mann Solutions oraz Biuro Karier KUL zapraszają na interaktywne szkolenie „Obsługa klienta w pigułce – co warto wiedzieć o Customer Service”. Liczba miejsc ograniczona! 
Czytaj dalej...

”Lublin z Duszą” - cykl spacerów po Lublinie

Zapraszamy na letnią edycję ”Lublina z Duszą”.  Już od 10 marca rozpoczynamy czwarty cykl wycieczek po Starym Mieście i Śródmieściu. Czekamy na zgłoszenia.        

Czytaj dalej...