Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w Lublinie zaprasza na szkolenie „Unchain Human Rights”

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w Lublinie zaprasza na szkolenie „Unchain Human Rights”. Szkolenie odbywać się będzie w Nasutowie (k/Lublina) w dniach 18.08.-24.08.2014. Koszty szkolenia, materiałów szkoleniowych, wyżywienia oraz zakwaterowania w pełni pokrywają organizatorzy szkolenia.

 

Czytaj dalej...

CZY TO TY JESTEŚ ABSOLWENTEM ROKU 2014? KONKURS ADZUNA

 

Sytuacja zawodowa absolwentów potrafi być trudna, co w dużej mierze wynika ze znacznej konkurencji na rynku pracy.Zwycięzcy konkursu otrzymają możliwość odbycia praktyki zawodowej w prestiżowej firmie (m.in. Google, L’Oreal, Sony, eBay)

Czytaj dalej...

IX Polsko-Niemiecka Akademia Dziennikarska

 

Polsko-Niemiecka Akademia Dziennikarska to czterodniowe warsztaty organizowane, co roku na Śląsku przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundację Konrada Adenauera w Polsce. Akademia skierowana jest do studentek oraz studentów dziennikarstwa, kierunków pokrewnych, a także do wszystkich tych, którzy interesują się światem mediów w kontekście stosunków polsko-niemieckich, jak i wielokulturowej Europy.

Czytaj dalej...

„Outplacement dla oświaty” - nowa perspektywa dla nauczycieli i pracowników oświaty

 

Jesteś nauczycielem lub pracownikiem sektora oświaty? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, odbycie stażu zawodowego lub uzyskać dotację na założenie własnej firmy? Weź udział w projekcie „Outplacement dla oświaty”.

Czytaj dalej...

„Wracam do pracy!” Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw zaprasza do udziału w projekcie

Europejski Dom Spotkań- Fundacja Nowy Staw realizuje projekt „Wracam do pracy!” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj dalej...

Bezpłatne szkolenia plus 6 – miesięczne płatne staże zawodowe

Zapraszamy do udziału w projekcie "W handlu praca się opłaca”. W ramach projektu oprócz szkoleń zawodowych Profesjonalny handlowiec z elementami handlu zagranicznego lub z elementami logistyki przewidziane są 6-miesięczne, płatne staże zawodowe (rekrutacja trwa do końca lipca).

 

Czytaj dalej...

Program Ambasador Tesco

 

 

Tesco zaprasza studentów KUL do udziału w programie ambasadorskim.

Czytaj dalej...

KONKURS NA NAJLEPSZY PROJEKT BADAWCZY Z DZIEDZINY PSYCHOLOGII

 

Dyrektor Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk ogłasza konkurs na najlepszy projekt badawczy z dziedziny psychologii.

Czytaj dalej...

XI edycja Akademii Młodych Dyplomatów

Europejska Akademia Dyplomacji rozpoczęła rekrutację do XI edycji Akademii Młodych Dyplomatów. To roczny program dyplomatyczny, przygotowujący studentów ostatnich lat studiów oraz młodych absolwentów do pracy w służbie zagranicznej, cywilnej oraz instytucjach europejskich i organizacjach międzynarodowych.
Czytaj dalej...

Badanie dotyczące staży i praktyk

Studencie, wypowiedź się! Brałeś udział w stażach lub praktykach? Jesteś zainteresowany nawiązaniem takiej współpracy z firmą? Weź udział w badaniu – podziel się wnioskami lub oczekiwaniami. Twoja opinia będzie cennym wkładem w prace na rzecz poprawy jakości staży i praktyk.
Czytaj dalej...