Biuro Karier KUL na międzynarodowym seminarium University Career Services w Brukseli

  W sobotę 14 stycznia 2017 roku odbyło się w Brukseli pierwsze w historii międzynarodowe seminarium University Career Services. Organizatorem seminarium był Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO). Obecni na nim byli przedstawiciele biur karier  z uniwersytetów w  Danii, Francji, Niemczech, Irlandii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Malty, Estonii, Belgii oraz Polski. Na zaproszenie EPSO udział w wydarzeniu, integrującym działania na rzecz promowaniu idei ambasadorów Karier UE oraz zatrudnienia i  możliwości odbywania praktyk i staży w instytucjach UE, wziął przedstawiciel Biura Karier KUL. Jest to duże wyróżnienie dla naszego Uniwersytetu, który jako jeden z czterech polskich uczelni, został zaproszony do udziału w tym wydarzeniu.

 

Czytaj dalej...

Warsztaty z Firmą Jeronimo Martins

Studentów i Studentki V roku oraz Absolwentów i Absolwentki, zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez firmę Jeronimo Martins.

 

Czytaj dalej...

„Czas na działanie"

Weź udział w projekcie. Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia: poradnictwa zawodowego,  poradnictwa psychologicznego,  poradnictwa prawnego, pośrednictwa pracy,  szkoleń zawodowych oraz  staży zawodowych.

 

Czytaj dalej...

Zapraszamy na warsztaty

Proponujemy warsztaty doskonalące umiejętność poruszania się po rynku pracy. Podczas szkoleń będzie można dowiedzieć się, jak aktywnie poszukiwać zatrudnienia, jak profesjonalnie napisać dokumenty aplikacyjne oraz jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej i Assessment Center a także jakie są możliwości pracy i staży w instytucjach Unii Europejskiej. Obowiązują zapisy.

 

Czytaj dalej...

Kurs na przewodnika muzealnego

Państwowe Muzeum na Majdanku organizuje kurs na przewodnika muzealnego dla studentek i studentów. Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji i wszystkie etapy szkolenia mogą liczyć na współpracę z Muzeum.
Czytaj dalej...

Państwowe Uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do zawodu Instalatora Odnawialnych Zródeł Energii

Fundacja ECO zaprasza osoby bezrobotne (mężczyźni i kobiety) oraz studentów studiów zaocznych na szkolenie zawodowe zakończone egzaminem państwowym w Urzędzie Dozoru Technicznego.

 

Czytaj dalej...

Nabór na wyjazdy studentów na studia i na praktyki w ramach programu Erasmus+ (z krajami UE) w roku 2017/2018.

Rozpoczął się nabór na wyjazdy studentów na studia i na praktyki w ramach programu Erasmus+ (z krajami UE) w roku 2017/2018. Szczegółowe informacje, w tym formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.kul.pl/Erasmus. Nabór potrwa do 06.03.2017.

 

Czytaj dalej...

Firma Convergys zaprasza na bezpłatny kurs języka niemieckiego

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych podniesieniem stopnia znajomości języka niemieckiego

i zatrudnieniem na stanowisku konsultanta w Centrum Kontaktu z  Klientem Niemieckojęzycznym.

Czytaj dalej...

Nagrody Fundacji Potulickiej

Zapraszamy do udziału w konkursie Fundacji Potulickiej. Do wygrania 15.000 lub 10.000 złotych. Czytaj dalej...

Czytaj dalej...