Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji
Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
zaprasza studentów I roku prawa i prawa kanonicznego
do udziału w konkursie z wiedzy o prawie rzymskim „Ars boni et aequi”

Szanowni Państwo, uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 7 czerwca br. o godz. 10.30 w sali CI 300 (Collegium Iuridicum KUL, ul. Spokojna 1, Lublin). Serdecznie Zapraszamy!

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że do etapu ustego zakwalifikowały się następujące osoby:

Joanna Guz

Barbara Jaroszewska

Jolanta Agata Korba

Piotr Krzyżanowski

Łukasz Lewkut

Jan Michałkiewicz

Michał Szlagor

Natalia Wielgosińska

Agnieszka Żabicka

Izabela Żak

Życzymy powodzenia!

Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Rzymu, ufundowany przez duszpasterstwo pielgrzymkowe Księży Pallotynów.

Postepowanie konkursowe składa się z trzech etapów. W pierwszej części uczestnicy powinni rozwiązać kazus z prawa rzymskiego, dostępny na stronie internetowej konkursu.

Kazus

Termin zgłaszania rozwiązania kazusu upływa 14 kwietnia 2011 r.

Zgłaszane do konkursu prace należy dostarczyc do Sekretarz Konkursu, mgr Izabeli Precz, do siedziby Katedry Prawa Rzymskiego.

Osoby,  które dostarczyły w terminie rozwiązanie kazusu mogą przystąpić do drugiego etapu, tj. części pisemnej. Część pisemna odbędzie się 16 maja 2011 r. o godz. 11.30 w sali CI-300 (Collegium Iuridicum KUL, ul. Spokojna 1, Lublin)

Do etapu ustnego zostanie zakwalifikowane 10 osób, które uzyskały największą ilość punktów z pierwszego i drugiego etapu. Część ustna odbędzie się 24 maja 2011 r. od godz. 11.30 w sali C-737 (Collegium Jana Pawła II, al. Racławickie 14, Lublin)

Szczegółowe zasady przeprowadzenia konkursu oraz wymogi formalne zgłoszenia określa załączony Regulamin.

Sponsorzy konkursu:

Duszpasterstwo pielgrzymskowe Księży Pallotynów

Wydawnictwo C.H. Beck, wydawca czasopisma Edukacja Prawnicza.

Wydawnictwo Szkolne PWN.

Gif_EP.gif logo pwn