98. rocznica powstania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

prof. GrześkowiakRektor KUL, ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński, zaprasza na obchody 98. rocznicy powstania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Rozpoczną się one 8 grudnia 2016 r. O godz. 8.00 w Kościele Akademickim zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszego Uniwersytetu, której będzie przewodniczył Prorektor KUL, ks. prof. dr hab. Andrzej Kiciński.

Natomiast o godz. 11.00 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego obędzie się uroczystość nadania honorowego tytułu KUL Deo at Patriae deditus profesor Alicji Grześkowiak.

Obchody rocznicowe zakończy w niedzielę 11 grudnia 2016 r. koncert z cyklu OPUS MAGNUM - KULowskie wieczory z muzyką. W Auli im. Stefana Kard. Wyszyńskiego o godz. 18.00 z Nadzwyczajnym Koncertem Kameralnym wystąpi Lutosławski Quartet. Wstęp na koncert jest wolny.