Oferta nr:971/2016/PD

 

Magazynier w firmie kurierskiej

Numer referencyjny: MFK/2016/05/LUB

Miejsce pracy: Lublin

 

Kim jesteśmy? 
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

 

Dlaczego warto u nas pracować? 
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!


Miejsce pracy: Lublin, ul. Chemiczna

 

Opis stanowiska:

  • Praca dodatkowa,
  • Sortowanie, przenoszenie, układanie przesyłek,
  • Praca fizyczna,
  • Praca przez 2-4 godziny dziennie (od 06:00 do 08:00 lub 10:00),

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na zmianę poranną (od 06:00)
  • dobra kondycja i siła fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • stawkę godzinową 11,45 zł/h brutto.

 

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres:

lukasz.gorka@adecco.com

 

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

 

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.


Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 29.09.2016, godz. 12:39 - Olga Żarska-Stępień