Oferta nr:47/2018/PD

Wsparcie działu SEO - praca zdalna

Whites jest agencją SEO zajmującą się marketingiem i optymalizacją w wyszukiwarkach. Obecnie do współpracy zdalnej poszukujemy chętnych do analizowania słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane w Google.

Opis stanowiska:

- analiza słów kluczowych do tekstów,

- praca w Keyword Planner.

Wymagania:

- mile widziani studenci,

- dyspozycyjność i umiejętność organizacji pracy własnej,

- dokładność i samodzielność,

- umiejętność szybkiego uczenia się,

- mile widziana podstawowa znajomość Keyword Planner,

- mile widziana podstawowa znajomość zasad SEO.

Oferowane warunki:

- szkolenie wprowadzające w pracę wraz z tutorialem,

- umowa o dzieło,

- współpraca zdalna,

- elastyczny czas pracy,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dziale SEO,

- praca na trzy miesiące z możliwością przedłużenia,

- wynagrodzenie 375 zł netto za miesiąc za 30 godzin pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszone są o przesłanie CV na adres mailowy bozena.rzepecka@agencjawhites.pl

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II jest wpisany do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 413.
Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 22.01.2018, godz. 12:53 - Olga Żarska-Stępień