Studencie Psychologii masz niepowtarzalną okazję dowiedzieć się czegoś nowego i podnieść swoje kompetencje!!! Już dziś zapisz się na interesujący warsztat i posłuchaj wyśmienitych psychologów z całej Polski!!! Nie zmarnuj tej corocznej okazji!


  • Interesują Cię nowe horyzonty psychologii związane z obszarem reklamy, humoru, sportu, geniuszu, psychologii klinicznej i psychoterapii?
  • Zastanawiałeś się nad tym, czy fantastyka baśniowa może mieć wpływ terapeutyczny?
  • Chciałbyś posłuchać, co mają do powiedzenia znani psychologowie sportu?
  • Lubisz twórcze zajęcia?
  • Interesują Cię nietypowe wystawy nietypowych zdjęć?
  • Masz ochotę wziąć udział w warsztatach z psychoterapii, arteterapii (terapii sztuką), bajkoterapii czy żonglowania?
  • Chciałbyś obejrzeć spektakle zespołów, w których realizują się osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne?
  • Chciałbyś obejrzeć kabaret studentów psychologii?


Jeśli tak - weź udział w XV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej AKTUALIA 2008, która odbędzie się w Lublinie w dniach 28 - 30 kwietnia, organizowanej przez Koło Naukowe Studentów Psychologii i Koło Naukowe Psychologii Zarządzania KUL. W ramach konferencji będzie miał miejsce moderowany przez dr Elżbietę Masiak - jazzmankę, muzykoterapeutę, dydaktyka i pracownika naukowego w jednej osobie - Festiwal Twórczości Integracyjnej „Piknik Muz".

Towarzyszące „akcje twórcze" w postaci wystaw (Wystawy Zdjęć Paradoksalnych i Wystawy Format A3) i Stanowiska Twórczego koordynuje Sekcja Arteterapii KNSP KUL. Patronat medialny objęły m.in.: ogólnopolski portal terapii sztuką ARTEUM.PL, Radio Lublin i Radio eR.

Konferencja (część wykładowa, wystąpienia zespołów i kabaretu) będzie miała miejsce w Auli im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Nowej Auli) w Gmachu Głównym KUL. Warsztaty odbędą się w salach Gmachu Głównego i Collegium Jana Pawła II według planu podanego w dniach konferencji. Wystawy będą się znajdować obok Nowej Auli, natomiast ruchome Stanowisko Twórcze będzie przemieszczało się po całym KUL-u.

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Kontakt:
agnkrzyzanowska@gmail.com
sekcja.arteterapii@gmail.com

Autor: Liliana Kycia
Ostatnia aktualizacja: 19.05.2009, godz. 09:09 - Liliana Kycia