Od Seulu do Rio. Igrzyska Olimpijskie w mediach masowych: 1988-2016 - zaproszenie na konferencję

Katedra Języka Mediów i Komunikacji Społecznej KUL, Zakład Komunikacji Społecznej UMCS, oraz Polskie Towarzystwo Retoryczne zapraszają na III Ogólnopolską Konferencję poświęconą Igrzyskom Olimpijskim "Od Seulu do Rio. Igrzyska Olimpijskie w mediach masowych: 1988-2016" (sport, retoryka, wartości, polityka, ekonomia, kultura). Konferencja odbędzie się w Zamościu w dniach 23-24 marca 2017 r. Szczegóły i ważne informacje - tutaj.


Dr Wojciech Wciseł z medalem KEN

Z radością informujemy, że dr Wojciech Wciseł został wyróżniony odznaczeniem państwowym. Z rąk Wojewody Lubelskiego odebrał Medal Komisji Edukacji Narodowej przyznany decyzją Ministra Edukacji Narodowej. Medal został nadany za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Serdecznie gratulujemy!

 

Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w auli C-1031.


Zmiana nazwy Katedry

 

Informujemy, że decyzją Księdza Rektora, od 1 października 2016 roku będzie obowiązywała nowa nazwa katedry. Poprzednią nazwę Katedry Teorii i Zastosowań Tekstu zastąpi nazwa Katedra Języka Mediów i Komunikacji Społecznej.

 


Zmiana personalna w Katedrze

 

Po 4 latach owocnej współpracy dr hab. Grzegorz Tylec przeszedł do Katedry Komunikacji Wizualnej. W nowym miejscu pracy życzymy Panu Profesorowi równie udanej współpracy i naukowych inspiracji jak w okresie działalności w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej.

Autor: Wojciech Wciseł
Ostatnia aktualizacja: 08.02.2017, godz. 22:37 - Wojciech Wciseł