Nowa strona internetowa Towarzystwa Przyjaciół KUL

Uprzejmie informujemy, że wszelkie informacje dotyczące działalności Towarzystwa znaleźć można na nowej stronie internetowej pod adresem: tpkul.pl

2014-04-30 Czytaj dalej...

Walne Zebranie Towarzystwa Przyjaciół KUL

Członkowie Towarzystwa Przyjaciół KUL z Lublina i oddziałów terenowych spotkają się 13 czerwca na Walnym Zebraniu. Obrady poprzedzi Msza św. o godz. 10.00 w Kościele Akademickim KUL z towarzyszeniem chóru akademickiego. Mszy przewodniczył będzie Rektor KUL ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński, urzędujący prezes Zarządu Głównego TP KUL.

2015-06-10 Czytaj dalej...

Spotkanie opłatkowe w Zamościu

Członkowie i sympatycy Towarzystwa Przyjaciół KUL z diecezji zamojsko-lubaczowskiej spotkali się na tradycyjnym „opłatku” 10 stycznia.

 

2015-01-14 Czytaj dalej...

Spotkanie opłatkowe Towarzystwa Przyjaciół KUL w Poznaniu

Mrozy i niepewna sytuacja na drogach nie powstrzymały specjalnych wysłanników Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przed wyruszeniem na spotkanie opłatkowe do Poznania. Tamtejszy oddział Towarzystwa Przyjaciół KUL zwołał swoich członków i sympatyków na sobotę 25 stycznia.

2014-01-30 Czytaj dalej...

Ks. prof. Heller wyróżniony Gratae Memoriae Signum Universitatis

Ks. prof. Michał Heller, wybitny kosmolog i absolwent Wydziału Filozofii KUL został nagrodzony przez macierzystą uczelnię. Uroczystość wręczenia dyplomu i statuetki „Gratae Memoriae Signum Universitatis” odbyła się w święto patronalne Wydziału, 28 stycznia.  

2014-01-30 Czytaj dalej...

Sukces naukowców KUL: przełomowa metoda produkcji ektoiny

Jako przyjaciele Uniwersytetu cieszymy się z sukcesów naszych profesorów. Naukowcy z Katedry Biochemii i Chemii Środowiska KUL naprawdę mają się czym pochwalić!

 

 

2014-01-16 Czytaj dalej...

Spotkanie opłatkowe Przyjaciół KUL w Lublinie

Lubelscy członkowie Towarzystwa Przyjaciół KUL zebrali się 8 stycznia w siedzibie zarządu głównego Towarzystwa na spotkaniu opłatkowym. Było składanie życzeń i śpiewanie kolęd (a nawet kolędowy konkurs z nagrodami), wspólny posiłek i rozmowa.

 

2014-01-10 Czytaj dalej...

Opus Magnum - KULowskie wieczory z muzyką: koncert pamięci Arcybiskupa Józefa Życińskiego

Już w niedzielę 9 lutego kolejny koncert z cyklu „Opus Magnum - KULowskie wieczory z muzyką”, organizowanego przez Fundację Rozwoju KUL we współpracy z Towarzystwem Muzycznym im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie. Tym razem koncert poświęcony będzie pamięci Arcybiskupa Józefa Życińskiego, Wielkiego Kanclerza KUL. 10 lutego przypada 3. rocznica Jego śmierci.

2014-01-07 Czytaj dalej...

Wyróżnij się z tłumu!

Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamującego nasze Towarzystwo!

 

 

 

Autorką filmu jest Anna Swęda (AKF).

2014-01-07

Wpłaty drogą elektroniczną

Przypominamy, że wpłat na rzecz Towarzystwa Przyjaciól KUL można dokonywać także, w szybki i łatwy sposób, drogą elektroniczną. Szczegóły znajdą Państwo klikając poniższy link:

 

platnosci-online,15815.html

2014-01-07