Dni Organizacji Studenckich

W poniedziałek i wtorek na KULu odbywały się Dni Organizacji Studenckich. Na słonecznym dziedzińcu nie zabrakło naszego stoiska, gdzie częstowaliśmy ciastem i memami oraz opowiadaliśmy o naszych działaniach. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i zapraszamy do Koła! 😎

 

dos_1

2018-05-24

Dzień z życia MISHowca

Zastanawiasz się jak wyglądają studia? Myślisz o czymś nietuzinkowym, chciałabyś/chciałbyś łączyć różne dziedziny wiedzy? Zapraszamy na "Dzień z życia MISHowca"! Spędź jeden dzień z naszym studentem, który ma zainteresowania podobne do Twoich. Posłuchaj wykładów, poznaj nasz kampus, wypij kawę, odpocznij na słynnej mishowej kanapie :)
Kiedy? Przez cały maj czekamy na Ciebie! Zgłosić się możesz już dziś.
Jak? Wypełnij formularz: https://goo.gl/forms/SZ5MiXmQUUSzp15P2
Dobierzemy Ci studenta-opiekuna i ustalimy termin :)
Nie musisz od razu studiować na MISHuS (sorry, to nie dla każdego :p ) ale co szkodzi zobaczyć? A może porwie Cię Przygoda? :D

kolo_mishus

2018-04-25

Spotkanie Wielkanocne Kolegium MISHuS

11 kwietnia spotkaliśmy się w naszej siedzibie, aby wspólnie cieszyć się z tego, że Chrystus prawdziwie zmartwychwstał. Był czas życzeń i radości z otrzymania profesury przez Dyrektor Kolegium, p. prof. Agnieszkę Dziubę. A także rozmowy, długie, krótkie, poważne i codzienne. Jak to w rodzinie :) 

mish_e1

mish_e2

2018-04-13

CULMUN 2018 - Opening Ceremony

Wystąpieniem ks. dr Marka Słomki, kuratora KNS MISHuS KUL, oraz p. Karoliny Krywulak, sekretarza w Departamencie ONZ i praw człowieka w MSZ, rozpoczęliśmy tegoroczną edycję CULMUN-a. Następnie swoje przemówienie wygłosiła Sekretarz Generalna CULMUN, Patrycja Jasiurska, oraz poszczególnie delegaci, reprezentujący ponad 20 krajów świata.

IMG_3922culmun2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć p. Tomasza Koryszki: 14-03-2018-catholic-university-of-lublin-model-united-nations-culmun-symulacja-obrad-onz,gal_16556.html 

2018-03-17

CULMUN 2018

W dniach 14-16 marca 2018 odbędzie się kolejna, czwarta, edycja Catholic University of Lublin Model United Nations. 

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: http://culmuninfo.wixsite.com/culmun

culmun_logo

2018-03-09

Preses KNS MISHuS KUL, Maksymilian Kuźmicz, stypendystą Prezydenta Miasta Lublin

Student 3 roku studiów I stopnia Kolegium MISHuS, Prezes KNS MISHuS, Maksymilian Kuźmicz został stypendystą tegorocznej edycji „Miejskiego programu stypendialnego dla studentów i doktorantów”. Brawo my!

2017-03-10

CULMUN 2017

Third edition of academic level MUN. South China Sea, Freedom of Speech and Modern Energy Sources in developing countries - they are just examples of topics that will be discussed during CULMUN.
International environment, multicultural city in east Poland and the only free University in communistic block - a guaranty of unforgettable experience!
Do not wait and apply now! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeUObCHrr0ZMHIv0h068VnoJbHIS6mKPTlANpbU8m1jLg7y1A/viewform

2017-02-15