Piotr Czarnecki24 listopada 2017 r. o godzinie 12.30 gościem KUL będzie Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank Piotr Czarnecki, który w ramach cyklu "Pro publico bono - KULtura człowieka i społeczeństwa" wygłosi wykład „Czy banki naprawdę są potrzebne?” Wydarzenie odbędzie się w Centrum Transferu Wiedzy KUL, sala CTW-114.

konwersatorium_chyrowiczInstytut Jana Pawła II KUL zaprasza na kolejny wykład w ramach  cyklu "Konwersatorium Myśli Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Istota i misja uniwersytetu we współczesnym świecie" zatytułowany Uniwersytet - reforma czy zmierzch ethosu? Wykład wygłosi s. prof. dr hab. Barbara Chyrowicz SSpS, Kierownik Katedry Etyki Szczegółowej KUL.   Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2017 r. o godz. 17.00 w Kolegium Jana Pawła II, sala C - 220.