Instytut Matematyki i Informatyki KUL zaprasza na wykład dra Yuria Kotsyuka Cryptographic Security, który odbędzie się 2 czerwca 2016 r. w budynku Wydziału Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu (ul. Konstantynów 1H, Lublin), sala WMP-118, o godz. 10.50.

Wydział Filozofii KUL zaprasza na wykłady otwarte Profesora Juana Manuela Burgosa z CEU San Pablo University The integral experience. A personalistic method based on Karol Wojtyla. Spotkania odbędą się w dniach 6-11 czerwca 2016 r. w ramach cyklu Karol Wojtyła Memorial Lectures. Wykłady wygłaszane będą w języku angielskim. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo pod adresem www.kul.pl/wojtyla.

Katedra Filologii Celtyckiej KUL we współpracy z Ambasadą Irlandii serdecznie zaprasza na cykl wykładów otwartych o historii i kulturze Irlandii Understanding Ireland. Szósty wykład w cyklu, zatytułowany „Irlandczycy władcami świata – wpływ kultury irlandzkiej na współczesną kulturę zachodu” wygłosi Krzysztof Nowacki 8 czerwca 2016 r. o godz. 13.30 w Collegium Joannis Pauli II KUL, sala C-01B.