Od października 2014 r. na KUL odbywa się cykl wykładów otwartych pt. Pro publico bono - KULtura człowieka i społeczeństwa. W wykładach udział biorą także uczniowie.

Instytut Administracji KUL zaprasza na wykład dr. inż. Marka Haliniaka, Zastępcy Dyrektora Krajowej Szkoły Administracji Publicznej pt. "Rola Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w systemie służby cywilnej", który odbędzie 30 marca 2015 r. w Collegium Iuridicum, ul. Spokojna 1, w sali CI 300 o godz. 11.30.

30 marca 2015 r. na KUL odbędzie się drugie spotkanie z cyklu Debaty Dyplomatyczne KUL, które organizuje Wydział Nauk Społecznych KUL. Gościem spotkania będzie dr Ewa Synowiec, dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, a poprowadzi je Ambasador Andrzej Jaroszyński - Collegium Norwidianum, CN-208, godz. 14.00.

Plakat (pdf)