Wkrótce

Dziekan Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL serdecznie zaprasza na cykl wykładów gościnnych w języku angielskim "Company Law Worldwide, Concentrating on the Law of Private and Family Companies and International Scandals", które poprowadzi poprowadzi Prof. Tom Jersild, emerytowany adwokat z kancelarii Mayer Brown LLP, obecnie konsultant Banku Światowego.

Wydarzenie, zorganizowane we współpracy z Center for International Legal Skills z siedzibą w Salzburgu, będzie miało miejsce w dniach 18-26 października 2016 r.

Harmonogram wykładów

 „Panika i rozkosz. Rudolf Otto o doświadczeniu religijnym”Wydział Filozofii KUL zaprasza na wykład „Panika i rozkosz. Rudolf Otto o doświadczeniu religijnym”, który wygłosi prof. Jacek Dobieszewski, kierownik Zakładu Filozofii Religii w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Wykład odbędzie się 26 października 2016 r. o godz. 14.00 w sali C-220 w ramach Otwartego Seminarium z historii i filozofii religii, które realizowane jest w ramach grantu Fundacji Nauki Polskiej Mistrz kierowanego przez prof. Piotra Gutowskiego.