Instytut Jana Pawła II KUL, w ramach nowego cyklu Konwersatorium Myśli Karola Wojtyły – Jana Pawła II "Istota i misja uniwersytetu we współczesnym świecie", zaprasza na wykład ks. prof. dra hab. Stanisława Janeczka (Kierownika Katedry Historii Filozofii w Polsce) zatytułowany "Uniwersytet czy uniwersytety?"

Spotkanie konwersatoryjne odbędzie się 18 stycznia 2017 r. (środa) w gmachu Kolegium Jana Pawła II w sali C-220 o godz. 17.00.

W ramach Otwartego Seminarium z historii i filozofii religii zapraszamy na wykład "Racjonalność wiary i racjonalność niewiary", który wygłosi prof. Mieszko Tałasiewicz z Uniwersytetu Warszawskiego.
Wykład i seminarium realizowane w ramach grantu FNP "Mistrz", kierowanego przez prof. Piotra Gutowskiego, rozpoczną się 26 stycznia 2017 r. o godz. 14.30 w sali C-220.
Wstęp wolny!