Wybór boskich patronów przez Konstantyna WielkiegoZarząd Komisji Badań nad Antykiem Chrześcijańskim przy TN KUL, Katedra Historii Sztuki Wczesnochrześcijańskiej i Tradycji Antycznej oraz Katedra Patrologii Greckiej i Łacińskiej zapraszają na posiedzenie naukowe z referatem prof. dr. hab. Sławomira Bralewskiego (Uniwersytet Łódzki) „Wybór boskich patronów przez Konstantyna Wielkiego”. Posiedzenie rozpocznie się w czwartek 16 listopada 2017 r. o godzinie 18.00 w Gmachu Głównym, sala GG-243.

kul_plakat_2018_teologia_fundamentalna_zjazd Instytut Teologii Fundamentalnej KUL oraz Stowarzyszenie Teologów Fundamentalnych w Polsce zapraszają na konferencję naukową w ramach  XIV Zjazdu Stowarzyszenia Teologów Fundamentalnych w Polsce zatytułowaną "Teologia fundamentalna wobec wyzwań współczesnych nauk o człowieku". Wydarzenie odbędzie się w dn. 19- 21 września 2018 r. na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Środowisku, aula -  008.