gorset

Scena Plastyczna KUL, Warszawskie Centrum Pantomimy oraz ASP Warszawa,  zaprasza na przedstawienie „Gorset”  w reżyserii Leszka Mądzika. Spektakl zostanie zaprezentowany 24 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur.

„Gorset” zainauguruje II edycję Festiwalu Scenografii i Kostiumów „Scena w Budowie”, w ramach którego w pierwszym półroczu 2018 r. zostanie zaprezentowanych szereg wydarzeń z pogranicza teatru i sztuk wizualnych.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

08.09.2019 - 14.09.2019

XI Polski Zjazd Filozoficzny

Zjazd FilozoficznyW dniach 9-14 września 2019 r. odbędzie się w Lublinie XI Polski Zjazd Filozoficzny. Gospodarzem Zjazdu jest Wydział Filozofii KUL. Zjazd stanowi znakomitą okazję do kolejnego spotkania polskiego środowiska filozoficznego, zaprezentowania aktualnie prowadzonych badań i dyskusji, a także namysłu nad miejscem i rolą filozofii w kontekście szybkich i radykalnych przemian, którym podlega dzisiaj środowisko naukowe w Polsce.

Zapraszamy Państwa serdecznie do uczestnictwa w Zjeździe. Ramowy program, listę sekcji tematycznych oraz inne niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.zjazdfilozoficzny.pl.