Zostań Ambasadorem KPMG

Trwa rejestracja do programu Ambasadorzy KPMG. Jeśli masz głowę pełną pomysłów, aktywnie działasz w organizacjach studenckich lub kołach naukowych, jesteś urodzonym organizatorem, a do tego chętnie udzielasz się w mediach społecznościowych to szukamy właśnie Ciebie. Zaaplikuj! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 3 czerwca br.

 

Ambasadorzy KPMG to program dla studentów, umożliwiający poznanie specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej oraz stanowiący przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w KPMG. Jest to roczny program praktyk skierowany do studentów II i III roku studiów licencjackich lub jednolitych studiów magisterskich studiujących kierunki ekonomiczne i prawnicze, a także zarządzanie, finanse, bankowość, ubezpieczenia lub nauki ścisłe, którzy chcieliby w niedalekiej przyszłości podjąć pracę w branży audytorsko-doradczej. Do programu mogą aplikować studenci z uczelni w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Białymstoku, Olsztynie, Rzeszowie i we Wrocławiu.

 

Udział w programie Ambasadorzy KPMG pozwala m.in. przejść skróconą ścieżkę rekrutacji osobom podejmującym w przyszłości pracę w KPMG, a także zdobyć doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz stworzyć sieć kontaktów biznesowych. Jest to również świetna okazja do udziału w wyjazdach integracyjnych i szkoleniach merytorycznych. Każdy z Ambasadorów otrzymuje comiesięczne stypendium, tzw. welcome pack (w tym m.in. iPad – narzędzie pracy Ambasadorów na czas trwania programu), doładowanie karty miejskiej oraz atrakcyjne upominki i bonusy.

 

Proces rekrutacji składa się z czterech etapów:

  1. Aplikacja – wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie kpmg.com/pl/ambasadorzy w terminie do 3 czerwca br. oraz dołączenie swojego CV z uwzględnieniem informacji o organizacjach studenckich.
  2. Test on-line z języka angielskiego.
  3. Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna.
  4. Udział w spotkaniu Ambasadorów KPMG.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest obecność na pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu Ambasadorów, które odbędzie się w lipcu 2018 r.

 

Rejestracja do konkursu trwa do 3 czerwca br.

 

Więcej informacji na stronie: kpmg.com/pl/ambasadorzy  

 

****

O KPMG:            

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, gospodarczego i prawnego. KPMG zatrudnia 189 000 pracowników w 152 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa. W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1 800 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Więcej na stronie kpmg.pl.

 

Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018, godz. 04:56 - Dorota Maj