Dział Obsługi Wydziałów Zamiejscowych
w Stalowej Woli

 

Biblioteka Wydziałów Zamiejscowych KUL Jana Pawła II w Stalowej Woli

      …rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. W zbiorach biblioteki zgromadzonych jest ponad 43 tys. woluminów wydawnictw zwartych, ponad 400 jednostek materiałów na nośnikach elektronicznych oraz prawie 2 tysiące woluminów wydawnictw ciągłych. Biblioteka gromadzi literaturę fachową i podręczniki kierunkowe z dziedziny ekonomii, pedagogiki, socjologii, psychologii, języków obcych, prawa, filozofii, etyki. Od 2008 roku rozpoczęto tworzenie księgozbioru z zakresu inżynierii środowiska.

 

      W zasobach księgozbioru podręcznego użytkownicy mają do dyspozycji ponad 2000 woluminów słowników, encyklopedii, leksykonów, atlasów i albumów oraz podstawowych podręczników.

 

      Biblioteka prenumeruje, na bieżąco, 108 tytułów czasopism polskich i 6 tytułów czasopism w językach angielskim i niemieckim.

 

      Biblioteka dysponuje czytelnią na trzydzieści osiem miejsc, czterema stanowiskami komputerowymi pozwalającym na przeglądanie katalogu wewnętrznego biblioteki, a także czterema kolejnymi z dostępem do Internetu, dla przeszukiwania baz bibliotek polskich i innych.

 

       Zobacz galerię zdjęć biblioteki.

 

 

 

Godziny pracy biblioteki w roku akademickim 2009/10 :

 

poniedziałek, sobota: 8.00 - 15.00

wtorek – piątek: 8.00 - 18.00

 

 

Godziny pracy biblioteki w dniach od 29 czerwca do 31 lipca oraz przez cały wrzesień


poniedziałek, środa, piątek: 8.00 - 15.00

wtorek, czwartek: 10.00 - 18.00

sobota: biblioteka nieczynna

 

 

 

Dane adresowe:
Biblioteka Wydziałów Zamiejscowych KUL Jana Pawła II w Stalowej Woli
ul. Popiełuszki 6
tel. (015) 842 48 89,
   tel./faks (015) 642 63 58.

Autor: Krzysztof Soja
Ostatnia aktualizacja: 10.12.2009, godz. 08:24 - Krzysztof Soja