Asseco Business Solutions S.A. jest wiodącym polskim producentem rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Rozwój Asseco BS opiera się na nowoczesnych technologiach oraz wiedzy wybitnych specjalistów.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz planami inwestycyjnymi poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

 

UI/UX Designer aplikacji mobilnych

 

Do naszego 10-osobowego zespołu projektowego poszukujemy utalentowanego UX Designera z umiejętnościami graficznymi i (lekkim) zacięciem badawczym. Nasz nowy projektant przez większość swojego czasu będzie zajmował się długoterminowym rozwojem systemu mobilnego Mobile Touch na trzech platformach - iOS, Android i Windows. Pracy i wyzwań będzie naprawdę dużo!

 

Kogo szukamy?

 • Kreatywnych osób z analityczną głową. Będziesz zajmował się przekształcaniem dosyć skomplikowanych procesów biznesowych na jak najprostszy w użyciu interfejs użytkownika.
 • Nie musisz mieć wieloletniego doświadczenia, ale powinieneś mieć już na swoim koncie pierwsze projekty aplikacji mobilnych lub przynajmniej responsywnych serwisów internetowych. Koniecznie podeślij nam portfolio - bardzo nas interesuje co ciekawego robiłeś!
 • Szukamy kogoś, dla kogo smartfon i tablet to przedłużenie ręki. Ponadprzeciętne zainteresowanie aplikacjami i sprzętami mobilnymi jest tutaj bardzo potrzebne. Aby pomóc nam rozwijać nasz produkt jednocześnie na trzech różnych platformach musisz sprawnie poruszać się w obszarze wymagań systemu iOS, Android i Windows.
 • Liczymy że cechować Cię będzie zmysł estetyczny i znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym. Chcemy aby nasze produkty były maksymalnie użyteczne a przy tym także przyjemne dla oka.
 • Powinieneś znać w praktyce programy graficzne i narzędzia do makietowania. Nie musisz być grafikiem, ale powinieneś być w stanie przygotować projekt interfejsu wykorzystując wewnętrzne biblioteki z kontrolkami oraz pomóc nam je rozwinąć o nowe elementy. Na co dzień korzystamy z Photoshop'a, Sketch'a oraz wspomagamy się Axure RP.
 • Bardzo nas ucieszy jeśli masz w sobie trochę z badacza - nie boisz się wyjść do ludzi i potrafisz przeprowadzać badania (ankiety, wywiady, testy z użytkownikami), analizować pozyskaną wiedzę i wyciągać z nich wnioski oraz generować pomysły na zmiany w aplikacjach.
 • Chcemy nawiązać z Tobą dłuższą współpracę. To nie jest kilkumiesięczny projekt - stale rozwijamy i ulepszamy nasze aplikacje.

 

Co oferujemy?

 • Pracę nad naprawdę ciekawymi i złożonymi produktami, a przede wszystkim nad rozwiązaniem mobilnym, które wspomaga codzienną pracę kilkudziesięciu tysięcy przedstawicieli handlowych na całym świecie.
 • Miejsce w naprawdę fajnym zespole składającym się z ludzi, którzy lubią to co robią oraz lubią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 • Pracę w stabilnej firmie zatrudniającej ponad 400 osób w samym Lublinie i obecnej na lubelskim rynku IT od prawie 10 lat. Co ważne - nie outsourcing'ujemy ludzi, będziesz pracował w naszym biurze nad naszymi autorskimi produktami.
 • Do tego naprawdę niezłe bonusy pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karty sportowo-rekreacyjne FitProfit, grupy sportowe z dedykowanym trenerem, dofinansowanie do wczasów, firmowe przyczepy kempingowe dostępne dla pracowników we Włoszech i Chorwacji, imprezy integracyjne, atrakcje dla dzieci pracowników.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

Więcej ofert znajdziesz na: www.assecobs.pl/kariera

 


Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c, w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi w Asseco Business Solutions S.A., zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. , poz. 1182 ze. zm.)."

Autor: Marta Wziątek
Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016, godz. 14:27 - Marta Wziątek