4 powody, dla których warto szukać pracy w wakacje | #przydasie

Wakacje to sezon ogórkowy dla osób poszukujących pracy? I tak i nie! Wprawdzie ofert pracy jest mniej i wiele z nich dotyczy pracy sezonowej, ale warto rozglądnąć się za nową pracą właśnie teraz. Dlaczego?
Czytaj dalej...

Zostań dyplomatą !

rekrutacja

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018. Aplikacja dyplomatyczno-konsularna przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.

Czytaj dalej...

Program Ambasador Biura Karier KUL - rekrutacja rozpoczęta

Listy referencyjne i nagrody wręczone, uściski wymienione – w Biurze Karier uroczyście zakończyłyśmy Program #AmbasadorBiuraKarierKUL 2016/2017.
Czytaj dalej...

Doświadczenie i pieniądze. Wysokiej jakości płatne staże „Najlepsi u Najlepszych” rozdane.

Kolejna rekrutacja do programu stażowego „Najlepsi u Najlepszych” pod patronatem JM Rektora KUL zakończona. Dziesięciu studentów KUL – najlepszych z ponad 87 chętnych – wyłonionych w kilkuetapowej rekrutacji trafi na wakacyjne, płatne staże do prestiżowych przedsiębiorstw.
Czytaj dalej...

KONKURS STAŻOWY „Tłumaczenia – niezbędnym narzędziem w globalnym świecie"

konkurs_2 Biuro tłumaczeń Berligo.com ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł poglądowy poświęcony tłumaczeniom i ich zastosowaniu w współczesnym świecie.

 

Czytaj dalej...

Konkurs Teraz Polska Promocja I Rozwój

XI edycja Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski można zgłaszać do 23 października 2017 r. 
Czytaj dalej...

Wakacyjna praca za granicą!

Wakacje coraz bliżej. Myślisz o pracy za granicą? Przeczytaj, zanim wyjedziesz!

Czytaj dalej...

Przewodnik

Jak znaleźć najlepszy staż lub praktyki na wakacje? 
Czytaj dalej...

Kwalifikacje przyszłości

Ponad 30 proc. najważniejszych umiejętności, które dziś ceni się u pracowników, zmieni się w ciągu kilku lat. Rynek pracy wciąż ewoluuje. Oto 10 najważniejszych kwalifikacji przyszłości.

Czytaj dalej...