Koniec I etapu 18 edycji GMC Poland 2017/2018

news Zakończył się I etap 18. edycji konkursu GMC Poland 2017/2018. Przez ostatnie 5 tygodni  256 zespołów studenckich i firmowych rywalizowało w wirtualnej rzeczywistości o tytuł najlepiej zarządzających menedżerów.
Czytaj dalej...

1,2,3 Rekruter patrzy

artykul Czy kariera może zależeć od tego co jest publikowane na Facebooku? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w najnowszym Poradniku Praca.pl. 
Czytaj dalej...

Lubelski Dzień IT

news Lubelski Dzień IT na Politechnice Lubelskiej – 24 kwietnia 2018, godz. 9.30-14.30, w budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki, przy ul. Nadbystrzyckiej 38A.
Czytaj dalej...

Lubelskie Dni Informatyki

news Już 19 maja zapraszamy na Lubelskie Dni Informatyki. W tym roku będzie już to XI edycja tego wydarzenia. Organizowana jest przez Koło Naukowe Informatyków oraz Grupę KUL.NET działającą przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Czytaj dalej...

SUKCES TO JA - Bezpłatne kursy online

szkolenie Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką zaprasza do udziału w BEZPŁATNYM PAKIECIE EDUKACYJNYM składający się z kursów online.
Czytaj dalej...

Międzynarodowe Seminarium Biur Karier

news

Biura Karier KUL zostało zaproszone do udziału Międzynarodowym Seminarium Biur Karier w Brukseli. W ten sposób wyróżnione zostały uczelnie, które wykazują się szczególną aktywnością i efektywnością w realizacji programu „Ambasador Kariery UE”. Wśród nich znalazło się również Biuro Karier KUL.

Program "Ambasador Kariery UE” jest realizowany przez Europejski Urząd Doboru Kadr przy współpracy Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Czytaj dalej...

Innowacja studentów w centrum uwagi

news Nowy projekt @EY Careers dla studentów i nie tylko! Zapraszamy do nowej społeczności Innowatorów EY. Zasady są proste: liczą się Twoje pomysły, a EY zapewnia wsparcie 💪 W ramach dostępnych teraz wyzwań można otrzymać wsparcie eksperta w realizacji swojego pomysłu, zaprojektować miejsce pracy przyszłości lub załatwić znajomemu coacha kariery z EY.
Czytaj dalej...

Zaprojektuj swoją ścieżkę kariery | rekrutacja do bezpłatnego projektu "Cool Careers"!

news

Ruszyła rekrutacja do bezpłatnego projektu „Cool Careers”! 2 ścieżki rozwoju do wyboru w oparciu o obiektywne badania kompetencji/testy predyspozycji zawodowych i wywiad psychologiczny. Zgłoś się! Planowanie kariery ma sens.

Czytaj dalej...

Przedsiębiorczość Polaków — własna firma czy etat | #przydasie

artykul Własna firma czy etat? To pytanie często towarzyszy wielu osobom podczas studiów. Związane ono bywa z jednej strony z oczekiwaniem stabilności finansowej, z drugiej zaś z szukaniem wyzwań i nieco wyższych dochodów. Więcej niż połowa młodych ludzi swoją przyszłość zawodową widzi w prowadzeniu własnej firmy. Jakie mają szanse na odniesienie sukcesu i jakie aspekty powinni wziąć pod uwagę myśląc o swojej przyszłości zawodowej? Jakich dochodów mogą się spodziewać? Odpowiedź w naszym cyklu #przydasie
Czytaj dalej...

Personal branding – moda czy może sposób na sukces? | #przydasie

artykul

„Personal Branding” – hasło, które nabiera coraz większego znaczenia w kontekście zarówno kariery zawodowej jak i budowania osobistych realizacji ze znajomymi. Czym jest? Jak się go tworzy? Co „Ty” możesz zrobić dla skutecznego kreowania własnego wizerunku? Odpowiedź w naszym cyklu #przydasie

 

Czytaj dalej...