Wyprzedzić konkurencję i zyskaj w oczach rekrutera dzięki profilowi zawodowemu w CV! | #przydasie

artykul

Profil zawodowy to ogromna wartość dodana dla rekrutera, który najważniejsze informacje nt. kandydata otrzymuje w skondensowanej formie już na początku dokumentu - mówi Konstancja Zyzik, Recruitment Coordinator w Pracuj.pl. Poznaj 3 kroki do stworzenia dobrego profilu.

 

Czytaj dalej...

CV na miarę sukcesu | #przydasie

artykul Niektóre badania podają, że potencjalny pracodawca poświęca zaledwie 6 sekund na sprawdzenie kandydata. Dlatego też istotne jest, aby nasze CV było nie tylko rzeczowe, ale też schludne i atrakcyjne wizualnie. Sprawdź jakich darmowych narzędzi możesz użyć, żeby stworzyć profesjonalne CV.
Czytaj dalej...

45 stron, które warto znać, jeśli chcesz szybko znaleźć pracę

artykul

Przed Tobą prawdziwe kompendium wiedzy na temat rynku pracy. Zebraliśmy strony i narzędzia, które mogą Ci pomóc w znalezieniu pracy. Wyszukiwarki ofert pracy, poradniki, przydatne aplikacje, informacje o pracodawcach oraz ciekawe blogi. Wszystko znajdziesz na naszej liście.

 

Czytaj dalej...

Biuro Karier KUL | Wspieramy w zawodowym rozwoju

Odkrywamy Twój potencjał zawodowy i osobisty byś pewnie poruszał się po rynku pracy. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

 

Czytaj dalej...

Jak przygotować się do pierwszej rozmowy o pracę? | #przydasie

artykul

Wakacje to czas, w którym na rynek pracy wychodzą absolwenci. Dla wielu z was będzie to moment pierwszego spotkania rekrutacyjnego. Dziś przedstawiamy kilka rad, jak przygotować do spotkania oko w oko z rekruterem

 

Czytaj dalej...

Smart casual — jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną? | #przydasie

Styl biznesowy, najbardziej oficjalny tzw. smart oznacza dla mężczyzn konieczność założenia garnituru, a dla kobiet kostiumu. Jednak firmowy dress code coraz częściej dopuszcza smart casual, czyli elegancję, w której kandydat podczas rozmowy kwalifikacyjnej może lepiej wyrazić siebie.

 

Czytaj dalej...

Poznaj 5 korzyści, które daje bezpłatne spotkanie z doradcą zawodowym! | #przydasie

Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie: Do jakiego zawodu jesteś stworzony? Co mogę zrobić na studiach, aby pracować w wymarzonym zawodzie? A może jeszcze nie wiesz lub wahasz się nad wyborem ścieżki zawodowej? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco to ten artykuł jest dla Ciebie. Odkryj potencjał doradztwa zawodowego, które przybliży Cię do odpowiedniej pracy.

 

Czytaj dalej...

4 proste i darmowe sposoby na ładną prezentację | #przydasie

#przydasie – to nowy cykl, w którym dostaniecie dawkę wiedzy oraz poznacie darmowe narzędzia online, które przydadzą się w karierze zawodowej. Na początek 4 sposoby na niebanalną prezentację.

 

Czytaj dalej...

#ILOVEMONDAYS - 3 dobre nawyki, które mogą odmienić życie!

Prosta metoda na uśmiech mimo poniedziałku. Śledź cotygodniowy cykl #ILOVEMONDAYS. Co tydzień dostaniesz od Zespołu Biura Karier KUL coś co obudzi lepiej niż kawa i zachęci do działania. Gotowy? Dziś zdradzę Ci 3 dobre nawyki, które mogą odmienić życie!

Czytaj dalej...