huta_02

 

Celsa „Huta Ostrowiec”  sp. z o.o. jest wiodącym producentem stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będącym częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group. Dzięki dużemu zaangażowaniu kapitału, inwestycjom i wsparciu technologicznemu wszystkie firmy Grupy w krótkim czasie stały się liderami na krajowych rynkach wyrobów hutniczych, co uczyniło całą Grupę Celsa jednym z największych producentów stali w Europie.

Celsa „Huta Ostrowiec”  sp. z o.o. produkuje wg polskich i zagranicznych norm oraz warunków technicznych i wymagań uzgodnionych z Klientem. Wyroby naszej firmy znajdują zastosowanie w przemyśle budowlanym, chemicznym, energetycznym, górniczym, hutniczym, kolejowym, maszynowym, naftowym, narzędziowym, okrętowym oraz samochodowym. Wszystkie produkty Celsa „Huta Ostrowiec” sp. z  o.o. , tak walcowane jaki i kute, spotykają się z dużym uznaniem Klientów, nie tylko w Polsce ale również na całym świecie.

 

Obecnie „Celsa Huta Ostrowiec” jest przedsiębiorstwem mogącym pochwalić się nowocześnie zaprojektowanymi i wyposażonymi zakładami produkcyjnymi:

- Zakładem Wyrobów  Walcowanych, w skład którego wchodzi Wydział Stalowni z ciągłym odlewaniem stali, Wydział Walcowni Drobnej oraz Wydziałem Walcowni Kształtowników

- Zakładem Wyrobów Kutych, w skład którego wchodzi Wydział Stalowni, Wydział Prasowni i Obróbki Termicznej oraz Wydział Obróbki Mechanicznej.Celsa „Huta Ostrowiec” sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie:

  • obróbki termicznej i mechanicznej wyrobów stalowych
  • transportu kolejowego
  • telekomunikacji

Ponadto prowadzi sprzedaż produkowanych i przetworzonych w przedsiębiorstwie mediów energetycznych tj. energii elektrycznej, gazu ziemnego, tlenu oraz sprzężonego powietrza.

Autor: Justyna Cichulska
Ostatnia aktualizacja: 09.06.2015, godz. 22:43 - Justyna Tarkowska