* Osoby, które nie uzyskały wymaganej liczby godzin do ukończenia kursu w roku akadem. 2014/2015 i tym samym będą kontynuować udział w zajęciach w zbliżającym się roku akademickim - proszone są o kontakt drogą elektroniczną na adres cenpram@kul.pl
 
* Z przykrością informujemy, że tegoroczny nabór na kurs dokształcający w zakresie prawa amerykańskiego został zawieszony. Kurs zostanie wznowiony w przyszłym roku akademickim.  
 
* Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dot. tegorocznej graduacji - szczegóły w zakładce "Graduacja 2015"
 
* W związku ze zbliżającą się sesją egzaminacyjną przypominamy o odbieraniu kart okresowych osiągnięć studentów, które są dostępne w pok. C-314. Wpisów z kursów intensywnych udziela Kierownik Kursu. Tradycyjnie prosimy zebrać najpierw wpisy z zajęć cotygodniowych, a następnie zaznaczyć ołówkiem jakie kursy intensywne należy uzupełnić i wsunąć kartę w koszulce/kopercie pod drzwi C-533 lub zostawić w pok. C-314. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub podczas godzin konsultacji. KARTY PROSIMY ZŁOŻYĆ DO DNIA 26.06.2015.
 
* Uprzejmie przypominamy o odbieraniu druków opłat za kurs. Druki można odbierać u Pana Filipa Pruszkowskiego w pok. C-314 (w Collegium Jana Pawła II, 3 piętro), w godz. 8.00-15.00. Prosimy o terminowe uiszczenie opłat.
 
* W celu umożliwienia Państwu ukończenia kursu w tym roku akademickim, prosimy o zapoznanie się z informacją na temat dodatkowych zajęć, które będą zaliczane do certyfikatu. Informacja została zamieszczona w zakładce "Program kursu". W razie wątpliwości prosimy o kontakt: cenpram@kul.pl
 
* Szczegółowe plany kursów intensywnych wraz z materiałami dydaktycznymi dla studentów są umieszczane w zakładce "kursy intensywne".
 
Niniejsza strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana
dlatego zachęcamy do jej regularnego odwiedzania.

W przypadku pytań i wątpliwości - prosimy o kontakt na cenpram@kul.pl
 
 

 

Autor: PL
Ostatnia aktualizacja: 11.02.2016, godz. 12:24 - Paulina Liszka