Oferta nr:34/2018

Praktyki Letnie w obszarze Finansów (Rynki kapitałowe, Controlling) - Warszawa

 

For English speakers à please use the “Aplikuj” button.

 

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Citi Service Center Poland powstało w 2005 r., jako inicjatywa stworzenia sieci centrów usługowych, które dostarczają usługi jednostkom z grupy Citi na całym świecie. Obecnie działamy w ponad 90 krajach, na 6 kontynentach. Oferujemy wyjątkową możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w którym pracownicy posługują się na co dzień 29 językami.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje instytucja bankowa od wewnątrz. Praktyki rozpoczynają się na początku lipca dwudniowym Orientation Days, w czasie którego praktykanci biorą udział w wolontariacie oraz przechodzą przez cykl szkoleń wprowadzających ich w kulturę Citi. Następnie, uczestnicy Programu dołączają do zespołów, w których przez około 11 tygodni realizują indywidualny projekt biznesowy.  

Twoje zadania podczas trwania programu:

Podczas trwającego 2,5 miesiąca programu weźmiesz udział w realizacji wyznaczonego projektu. Będziesz miał możliwość poznać specyfikę pracy w instytucji finansowej, zapoznać się z kulturą, organizacją, oraz zasadami funkcjonowania Citi w Polsce oraz zbudować w jej ramach swoje kontakty zawodowe.

 

Podczas Praktyk Letnich w Finansach będziesz mieć możliwość realizacji projektu w jednym z departamentów wspierających funkcjonowanie banku, takich jak: Markets &Security Services, Product Control, Financial Department, Citi Private Bank Business Services, Treasury and Trade Solutions (Skarbowość) i inne.

 

Największy z obszarów, Markets & Security Services to obszar operacji, do którego zadań należą: wycena zagranicznych funduszy inwestycyjnych i emerytalnych oraz składające się na nią ewidencjonowanie transakcji dokonywanych przez zarządzających funduszami, uzgadnianie pozycji księgowych z rejestrami depozytariuszy, ewidencjonowanie zdarzeń typu Corporate Actions (np. bonusy, dywidendy, fuzje, prawa poboru) oraz operacje powiernicze i Middle Office (rozliczanie transakcji pomiędzy brokerami i depozytariuszami).

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli...    

 • W okresie wakacyjnym jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
 • Jesteś studentem co najmniej drugiego roku studiów; preferowane kierunki: Ekonomia/Finanse/ Bankowość lub pokrewne
 • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B2)
 • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką
 • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie
 • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele.

Czego możesz oczekiwać od programu…

 • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji
 • Wsparcie w ukierunkowaniu Twojej kariery zawodowej poprzez ciekawe szkolenia oraz wsparcie opiekuna
 • Możliwość kontynuowania pracy w Citi po zakończeniu Programu
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
 • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
 • Możliwość uzyskania feedback’u z procesu rekrutacji

 

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

 

Jeżeli szczególnie interesuje Cię konkretny obszar praktyk, dodaj odpowiedni komentarz podczas załączania CV do aplikacji (W rubryce „Comments about the file”) – weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje.

 

Aplikuj już teraz! 

 

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli: 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."  

 


Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II jest wpisany do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 413.
Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 29.01.2018, godz. 12:20 - Olga Żarska-Stępień