winieta_cos_nowegomala_278

 „W tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz:

                                                   z nietkniętymi równinami, wąwozami milczenia,               

                                                                                  z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami".

  Antoine de Saint-Exupery

 

 

  

Podobno początki zawsze bywają najtrudniejsze. Tak było i w naszym przypadku. Nikt z nas nie przypuszczał, że redagowanie gazety to tak trudna sprawa. Dzięki wsparciu przychylnych nam ludzi udało się jakoś przebrnąć przez ten etap pracy. Bez nich, tak jak i bez wspólnego wysiłku nie było by CZEGOŚ NOWEGO. Powoli wyrabiamy sobie markę. Jaką? To już nie nam oceniać. Świadomi jesteśmy, że nie wszystkim będziemy w stanie dogodzić, gdyż nie jest to technicznie możliwe. Cieszą ciepłe słowa pod adresem redakcji. Chwalicie Państwo nasze artykuły, szatę graficzną i pomysły. 

 

Dziękujemy również za słowa krytyki, która w sposób oczywisty przyczyni się do poprawy wizerunku gazety.

Dodatkowo chcieliśmy przeprosić za wszystkie zaistniałe niedogodności. Nie zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik, nie zawsze spełnialiśmy Państwa oczekiwania.

 

Dopiero zaczynamy naszą przygodę z dziennikarstwem. Toteż chcielibyśmy prosić o odrobinę zrozumienia. Chcemy by każdy numer był lepszy od poprzedniego. Mądrzejsi o doświadczenia towarzyszące powstawaniu pierwszego numeru, zachęcamy Państwa do dalszej lektury gazety. 

 

Redaktor naczelny

Marek Pankiewicz

 

 

Autor: Alena Vilcheuskaya
Ostatnia aktualizacja: 03.08.2009, godz. 13:36 - Joanna Szegda