Szanowni Państwo,

 

Lubelski Festiwal Nauki

zapraszam serdecznie wszystkich pracowników naszej Uczelni, a także studentów i doktorantów oraz organizacje studenckie i koła naukowe do aktywnego udziału w Jubileuszowym X Lubelskim Festiwalu Nauki, który w tym roku odbędzie się w dniach od 14 do 20.09.2013 r. Gorąco zachęcam do zgłaszania projektów wystąpień.

 

Uprzejmie informuję, że rejestracja projektów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem serwisu www Festiwalu, a graniczną datą zgłaszania projektów jest dzień 10 czerwca br. Aby zgłosić projekt, należy zarejestrować się na stronie LFN jako Kierownik projektu i podać kod rejestracyjny LFN2013!KUL (ten kod należy podać tylko przy rejestracji Kierownika). Uczestników IX edycji LFN zachęcam do skorzystania z opcji odzyskania hasła. Po zaakceptowaniu wszystkich projektów, przyjęciu przez P.T. Koordynatorów wydrukowanych kart zgłoszeń i ustaleniu harmonogramów obciążenia sal, projekty z KUL zostaną wprowadzone do systemu rejestracyjnego Festiwalu.

 

Festiwal jest świetną okazją do zaprezentowania dorobku naukowego, pasji i zainteresowań pozanaukowych oraz promocji Uczelni i kierunków studiów. Możemy pochwalić się znacznymi sukcesami w dotychczasowej organizacji LFN.  W sześciu ostatnich edycjach połowa zarejestrowanych uczestników uczestniczyła w projektach realizowanych w naszej Uczelni, a projekty z KUL-u stanowiły ok. 1/3 wszystkich prezentacji zgłoszonych na Festiwal. Mam nadzieję, że w tym roku nie tylko równie aktywnie włączą się Państwo w to przedsięwzięcie, ale przede wszystkim zostanie utrzymany wysoki poziom proponowanych projektów.

 

Zapraszam do uczestnictwa w X Jubileuszowym Festiwalu Nauki!

 

Z wyrazami szacunku

Ewa Agnieszka Lekka-Kowalik
Prorektor KUL

 

 

Lublin, 13 maja 2013 r.

Autor: Andrzej Zykubek
Ostatnia aktualizacja: 02.06.2013, godz. 14:01 - Andrzej Zykubek