Oferta nr:278/2016

 

De Gruyter Open jest wiodącym wydawcą oraz dystrybutorem elektronicznych publikacji naukowych w Europie Środkowej i Wschodniej, a także dostawcą renomowanych rozwiązań technologicznych do publikacji elektronicznej jak MetaPress, Editorial Manager czy Ebrary. Nasze portfolio obejmuje obecnie ponad dwieście czasopism naukowych publikowanych we współpracy z czołowymi światowymi wydawnictwami. Wśród nich znajduje się również jedenaście własnych czasopism z dziedzin takich jak biologia, chemia, medycyna czy fizyka, których celem jest popularyzacja wysokiej jakości badań naukowych w krajach Europy Centralnej i Wschodniej (więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.degruyteropen.com).     

 

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praktykant Online

Opis stanowiska pracy: Praktykanci współpracują z naszą firmą wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Praktyka nie koliduje z innymi zajęciami, ponieważ praktykanci mają swobodę w planowaniu czasu pracy. Praktyka trwa minimum 120 godzin i jest nieodpłatna.

 

Obowiązki:

- Praca badawcza w Internecie - wyszukiwanie informacji związanych z publikacjami naukowymi i tworzenie baz danych
- Wsparcie działań marketingowych wydawnictwa

 

Wymagania:

- Sumienność i dobra organizacja pracy
- Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (dodatkowa znajomość innych języków będzie dużym atutem)
- Łatwość poruszania się w środowisku internetowym

 

Oferujemy:

- Zapoznanie się ze specyfiką działania elektronicznego wydawnictwa naukowego
- Możliwość doskonalenia umiejętności językowych
- List referencyjny w języku polskim i angielskim
- Możliwość odpłatnej współpracy przy innych, odpowiadających predyspozycjom praktykanta zadaniach

 

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:  rekrutacja@degruyteropen.com. Prosimy również o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883).

Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 27.09.2016, godz. 15:20 - Olga Żarska-Stępień