Drodzy Doktoranci WNH!

 

W tej zakładce znajdą Państwo informacje i dokumenty potrzebne przy realizacji kolejnych etapów studiów doktoranckich oraz przewodu doktorskiego. Proszę wybrać interesujące Państwa zagadnienie z menu po prawej stronie.

 

Strona wciąż się rozwija. Gorąco zachęcamy do bieżącego zapoznawania się i korzystania!

 

 

 

STYPENDIUM DOKTORANCKIE Z DOTACJI DLA MŁODYCH 2018/19

  Ogłoszenie o konkursie na stypendia doktoranckie WNH KUL z dotacji celowej na finansowanie działalności polegającej na prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych dla uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich.

Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych ogłasza konkurs na stypendia doktoranckie na rok akademicki 2018/19 dla studentów doktorantów studiów stacjonarnych.

Czytaj dalej...

Szczegóły w zakładce STYPENDIA.

 

 

biret

KONKURS na stanowisko DOKTORANTA-STYPENDYSTY w projekcie badawczym NCN

 

Nazwa jednostki realizującej projekt: Instytut Lingwistyki Stosowanej, Wydział Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego
Nazwa stanowiska: Doktorant-stypendysta
Liczba miejsc: 2
Nazwa projektu: „Wpływ interakcji rówieśniczych na przyswajanie języków obcych (w pryzmacie sieci społecznych)” pod kierunkiem dr. hab. Michała B. Paradowskiego.

 

Szczegóły tutaj.

 

Program PROM!

 

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór w programie PROM, w odpowiedzi na który KUL złoży projekt na wyjazdy na okres od 5 do 30 dni dla nauczycieli akademickich oraz doktorantów do dowolnego kraju świata w celu m. in.: aktywnego udziału w konferencji, zebrania materiałów do pracy naukowej lub przeprowadzenia badań/pomiarów korzystając z unikatowej aparatury, udziału w krótkich formach szkolenia, prowadzenia zajęć lub udziału w przygotowaniu międzynarodowego wniosku grantowego.
 
Szczególnie preferowane będą wyjazdy nauczycieli akademickich i doktorantów, którzy do momentu rozpoczęcia planowanego wyjazdu nie ukończą 40 lat.

 

 

 

UWAGA!

 

W związku z wejściem w życie RODO z dniem 25 maja 2018 r. wszystkie umowy zawierane na odbycie wyjazdów konferencyjnych lub badawczych powinny zawierać podpisane oświadczenie. Ujednolicony formularz umowy wraz z oświadczeniem znajdą Państwo tutaj.

 

 

Zbliża się koniec roku akademickiego 2017/18.

Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania z działalności naukowej doktoranta do 30 czerwca br.

Autor: Natalia Turkiewicz
Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018, godz. 11:10 - Natalia Turkiewicz