dlaStudenta.pl to obecnie największy portal studencki w Polsce. W maju 2010 roku portal osiągnął rekordową oglądalność 1 652 000 unikalnych użytkowników (statBiznes). Portal powstał siedem lat temu we Wrocławiu – w mieście studenckim i mieście dla studentów.

 

Obecnie posiadamy 20 odsłon w największych ośrodkach akademickich w Polsce, z biurami we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie. Naszą zaletą jest przede wszystkim duża przejrzystość portalu, gwarantowana przez podział na poszczególne serwisy: m.in. Praca, Rozrywka, Warto przeczytać, Kultura, Muzyka, Studia, Sport, Stancje, Turystyka, dlaStudentki oraz dlaFaceta.

 

Wszystkie serwisy pełnią również rolę „studenckiego niezbędnika” dla tych, którzy dopiero wkraczają w społeczność akademicką. Baza uczelni, szkół podyplomowych i językowych, organizacji studenckich, kin, teatrów, ośrodków kultury, pubów, dyskotek, akademików, stołówek studenckich – wszystko to pozwala na odnalezienie się w nowym środowisku.

 

Portal dlaStudenta.pl ma także dziesiątki tysięcy użytkowników, którzy za jego pośrednictwem szukają pracy, stancji, informacji o wydarzeniach w mieście i na uczelniach. Specyfikę serwisu tworzy nie tylko sam kontent oraz graficzny układ, ale przede wszystkim jego twórcy, którzy w większości są również studentami – znając potrzeby młodych ludzi tworzą go zgodnie z ich oczekiwaniami.

 

W maju 2009 r. uruchomiony został serwis społecznościowy dla studentów –

akademik.dlastudenta.pl

 


Autor: Mateusz Kulczycki
Ostatnia aktualizacja: 09.03.2013, godz. 21:37 - Mateusz Kulczycki