Doktoranci Katedry Psychologii Emocji i Motywacji

   

 

mgr Mateusz Adamik

mat.adamik@gmail.com

 

z wykształcenia psycholog (KUL), z zamiłowania filozof. Interesuję się tematyką z pogranicza psychologii, filozofii i duchowości. Ciekawią mnie fenomen medytacji, procesy psychologiczne obecne w medytacji oraz związki tychże z doświadczaniem wolności przez człowieka. 

 

 

 

 

mgr Aleksandra Hoffmann

aaleksandra.hoffmann@wp.pl

 

Psycholog, trener kompetencji miękkich.

Zainteresowania: stres, motywacja, internet.

 

 

 

mgr Karina Kuś

kus.karina@gmail.com

 

Psycholog, Specjalista ds. Rekrutacji w sketorze SSC/ BPO. 

Zainteresowania: psychologią motywacji, psychologią Internetu, wykorzystywanie social mediów w procesach rekrutacji, metody motywacji pracowników i rozwoju talentów. 

 

 

 

 

ks. mgr Michał Meisner SDS

michal.meisner.sds@gmail.com

 

Rola emocji i atrybucji przyczynowych w podejmowaniu decyzji, motywacja osiągnięć, statystyczna analiza danych, data mining, metodologia badań naukowych.

 

 

mgr Karolina Oziemczuk

karolina.oziemczuk@onet.pl

 

Absolwentka Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości, zawodowo związana z psychologią biznesu : na co dzień pracuje jako Specjalista ds. HR oraz Doradca ds. Rozwoju. Jej pasją jest praca z ludźmi, pomaganie.

Obszary zainteresowań naukowych: charyzmatyczne przywództwo, psychologia pozytywna w organizacji, znaczenie emocji i motywacji w pracy. Wieczna optymistka :) Motto życiowe: "Jeśli Twoje serce potrafi w to uwierzyć a rozum potrafi to pojąć - możesz to osiągnąć" J. Jackson.

 

 

 

 

mgr Anastazja Zawiślak

anastazjazawislak@gmail.com

 

Absolwentka Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obroniła pracę magisterską związaną z tematyką psychodramy i treningu grupowego. Interesuje się szeroko pojętą psychologią biznesu, w szczególności realizuje się w obszarach prowadzenia szkoleń oraz pracy z grupą. Podnosi swoje kompetencje po przez uczestnictwo w wielu szkoleniach i projektach tj. Kurs Podstawowy Porozumienie Bez Przemocy organizowanego przez Akademie NVC, oraz zdobyła certyfikat Coacha VCC.  Jest osobą energiczną i spontaniczną, angażującą w różne inicjatywy i lubiącą prace z ludźmi. 

Zainteresowania naukowe : dynamika samooceny, psychodrama, inteligencja emocjonalna, dynamika grupy, psychologia emocji i motywacji, psychologia pozytywna.

 

 

mgr Katarzyna Wac

kasiawac@gmail.com

 

Psycholog, trener, badacz. 

Zainteresowania naukowe: zaangażowanie w role rodzinne, motywacja do angażowania się, współczesne ojcostwo, dobrostan z perspektywy doświadczeń relacji rodzinnych. 

Obecnie koordynatorka i trenerka innowacyjnego programu „Tato & Córka - nowe spojrzenie” realizowanego w ramach Inicjatywy Tato.Net. 

Prywatnie pasjonatka sportu, alternatywnych form pracy z ciałem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Agata Błachnio
Ostatnia aktualizacja: 19.07.2018, godz. 18:13 - Paweł Kot