Tylko jednego seta w czterech spotkaniach zdołali ugrać siatkarze KUL. Tym samym nasza drużyna zajęła ostatnie miejsce w turnieju eliminacyjnym w siatkówce mężczyzn i nie zagra w fazie zasadniczej Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego.

W pierwszym meczu turnieju eliminacyjnego AMWL-i nasi siatkarze mierzyli się z Wyższą Szkołą Społeczno Przyrodniczą im. Wincentego Pola. Rywale byli zespołem grającym spokojniej i pewniej w decydujących fragmentach i dzięki temu po dwóch setach mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

KUL - WSSP 0:2 (22:25, 19:25)

Drugim rywalem naszej ekipy byli przedstawiciele Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z Dęblina. Po pierwszym dość wyrównanym secie siatkarze KUL dostali prawdziwą lekcję siatkówki. Zdobyli zaledwie 14 "oczek" i w mig opuścili boisko z drugą porażką na koncie.

WSOSP Dęblin - KUL 2:0 (25:22, 25:14)

Państwowa Szkoła Wyższa z Białej Podlaskiej była trzecią przeszkodą na drodze siatkarzy KUL-u. Jak się później okazało najłatwiejszą. Nasza drużyna bardzo dobrze zaczęła i wygrała partię otwracia. Jak mawiał jednak klasyk, prawdziwych mężczyzn nie ocenia się po tym jak zaczynają, ale po tym jak kończą. Wynik 5:15 jest najlepszym odzwierciedleniem postawy zawodników.

KUL - PSW Biała Podlaska 1:2 (25:19, 17:25, 5:15)

W ostatniej potyczce KUL grał z AWF-em Biała Podlaska. W tym spotkaniu 15 wywalczonych punktów w secie okazało się największym wyczynem zawodników, którzy z czterema porażkami na koncie zakończyli zmagania.

AWF Biała Podlaska - KUL 2:0 (25:12, 25:15)