grupowe adresy mailowe studentów:

 

studia dzienne:

 

Year 1 BA 1.rokfilang2017@gmail.com

Year 2 BA  1rokanglistyka2016@gmail.com

Year 3 BA  1rokanglistyka2015@gmail.com

 

Year 1 MA anglistykama2017@gmail.com

Year 2 MA anglistykama2016@gmail.com

 

 

studia zaoczne:

 

Year 1 BA filoangkul2017@gmail.com

Year 2 BA filologiaangielska17@gmail.com

Year 3 BA filoang2015@gmail.com

 

Year 1 MA filoang.ma2017@gmail.com  

Year 2 MA filoang16@gmail.com

 

  

starostowie roku:

 

Year 1, BA Patrycja Gębała patry788@interia.pl

Year 2, BA Katarzyna Skruch-Kisyńska settusensei@gmail.com

Year 3, BA Patrycja Pomorska patrycja.pomorska@vp.pl

 

Year 1, MA Daniel Wojtasiewicz dan.wojtasiewicz@gmail.com

Year 2, MA Jacek Kloss ntobefound@gmail.com

 

 

Adresy mailowe Pracowników i Doktorantów

Antonowicz Anna, dr

annaa@kul.pl

Antoszek Patrycja, dr

patbar@kul.pl

Bańka Ewelina, dr

ebanka@kul.pl

Bartnik Artur, dr

bartnikart@kul.pl

Batyra Iza, mgr

ixabela@kul.pl 

Bednarski Aleksander, dr

alekbednarski@gmail.com

Bloch-Rozmej Anna, dr hab.

abloch@kul.pl

Bloch-Trojnar Maria, dr hab.

bloch@kul.pl

Bondaruk Anna, prof. dr hab.

bondaruk@kul.pl

Borowiec Łukasz, dr

lukbor@kul.pl

Bugno-Narecka Dominika, dr

dominika.narecka@gmail.com

Buńko Jowita. mgr

bunko@o2.pl

Charzyńska-Wójcik Magdalena, dr hab., prof. KUL

mcwojcik@kul.pl or magda.charzynska.wojcik@gmail.com

Chudak Magdalena, dr

mchudak@kul.pl or  mchudak@poczta.fm

Cyran Eugeniusz, prof. dr hab.

ecyran@kul.lublin.pl

Derkacz-Padiasek Tetiana, dr

t.derkaczpadiasek@op.pl

Drabikowska Karolina, mgr

karolina_d@vp.pl

Dudek Natalia, mgr

nataliedudek@gmail.com

Grzybowska Joanna, mgr

joannajgrzybowska@gmail.com

Guz Ewa, dr

ewasik@o2.pl

Guz Wojciech, dr

wguz@o2.pl

Jaskuła Krzysztof, dr hab.

camel@kul.pl

Kasperek-Krawczyńska Mariola, mgr

mariola.agi@interia.pl

Klimkowski Konrad, dr hab.

klimkowski@kul.pl

Klonowska Barbara, dr hab.

maple@kul.pl

Kolasa Magdalena, mgr

madziula_kolasa@wp.pl

Kopera Małgorzata, mgr

kopera.malgorzata@gmail.com

Kottke Dagmara, mgr

dagmarakottke@gmail.com

Kozłowska Karolina, mgr

karolina19bb@gmail.com

Krucień Patryk, mgr

patryk.krucien@gmail.com

Kumorowska Aleksandra, mgr

 

 askumorowska@gmail.com

Lis Kinga, dr

kinga.lis@kul.pl

Liwiński Mateusz, mgr

liwinski@kul.pl

Looby Robert, dr, prof. KUL

robjam@kul.pl

Łogożna-Wypych Katarzyna, mgr

katelogozna@yahoo.co.uk

Renata Łukiewicz-Kostro, mgr

renata.lukiewicz-kostro@poczta.umcs.lublin.pl

Majkowska Karolina, dr

majkka@o2.pl

Malec Wojciech, dr

malew@kul.pl

Malicka-Kleparska Anna, dr hab., prof. KUL

malic@kul.pl

Marczewski Piotr, mgr

peterpiper86@gmail.com

Maziarczyk Grzegorz, dr hab.

crimson@kul.pl

Migdał Anna, mgr

annnamii@gmail.com

Mokrosz Ewelina, dr

ewelinamokrosz26@o2.pl

Niedokos Tomasz dr

niedokos@kul.pl

Niewiadomska-Flis Urszula, dr

ulanief@kul.pl

Okoń Elżbieta, mgr

elzbieta.okon0@onet.eu

Ostaszewski Oskar, mgr

oskar.ostaszewski@gmail.com

Ó Fionnáin Mark, dr

mark.ofionnain@kul.pl

Paszko Dorota, mgr

dorota.paszko@op.pl

Prażmowska Anna, dr

anna.prazmowska@gmail.com

Rusiłowicz Kamil, mgr

krusilowicz@gmail.com

Sadowska Anna, dr

sadowska@kul.pl

Sak-Wernicka Jolanta, dr

jolanta.sak-wernicka@kul.pl

Sawa Magdalena, dr

sawka@kul.pl

Stankiewicz Paweł, mgr

pstankiewicz91@gmail.com

Steinbrich Piotr, dr

piotr.steinbrich@gmail.com

Stępniak Artur, mgr

artur82uk@hotmail.com

Szymanek Bogdan, prof. dr hab.

szymanek@kul.pl

Teske Joanna, dr hab.

jteske@kul.pl

Tetiurka Małgorzata, mgr

mtetiurka@kul.pl

Tkacz Ireneusz, mgr

irez1@o2.pl

Tokarczyk Monika, mgr

mtokarcz@kul.pl

Tokarski Piotr, mgr

piotr.tokarski1992@gmail.com

Tutka Paweł, mgr

tutkapaw@gmail.com

van der Veer Frans

fvanderveer@o2.pl

Wasak Sebastian, mgr

wasaksebastian@gmail.com

Wącior Sławomir, dr hab, prof. KUL

wacior@kul.pl

Wilk Łukasz, mgr

wilkl.kul@gmail.com

Wójcik Piotr, mgr

piotr_wojcik@icloud.com, wojcik0piotr@gmail.com

Zacharski Adam

nagashh90@gmail.com

Zdziebko Sławomir, dr

szdziebko@kul.lublin.pl

Ziomek Ewa, mgr

ewaziomek92@gmail.com

 

 

 

Terminy konsultacji pracowników IFA KUL pojawiają się w rozkładzie zajęć pracownika przy nazwisku prowadzącego - wyszukiwanie m.in. poprzez e-kul: zakładka PRACOWNIK

 

 

  

Przy okazji serdeczna prośba także o zapoznanie się z aktualnością z e-kulu (http://e.kul.pl/aktual.html?op=1&zid=21951&start=0&stop=90&li=2&pzid=21952), którą na wszelki wypadek znajdą Państwo także poniżej :)

 

Sekretariat oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni IFA KUL nie otwierają korespondencji, której adresata nie można zidentyfikować.

 

 

Szanowni Państwo,
Drodzy Pracownicy i Studenci,

w celu poprawienia jakości komunikacji za pomocą poczty elektronicznej, uprzejmie proszę o sprawdzenie czy i w jaki sposób w ustawieniach poczty KUL zdefiniowali Państwo nazwę dla swojego adresu mailowego. W przypadku braku nazwy, proszę o jej dodanie w postaci: imię i nazwisko. Adresatom maili ułatwi to weryfikację nadawcy, gdy login użytkownika nie jest jego imieniem i nazwiskiem.

Z wyrazami szacunku,

podpisano: Prorektor KUL

 

 

 

Autor: Magdalena Gałan
Ostatnia aktualizacja: 14.10.2017, godz. 20:01 - Monika Tokarczyk