Z radością informujemy iż niedawno reaktywowany blog studentów European Studies KUL – EUROpens BLOG - na zaproszenie Komisji Europejskiej wziął udział w wielkim międzynarodowym wydarzeniu European Innovation Convention 2014, któro odbyło się w dniach 10-11 marca 2014 r. w Brukseli. Udział w Konwencji to niezwykła okazja do zdobycia cennego doświadczenia.

 

Przy okazji wizyty w Brukseli , dzięki uprzejmości Pana Profesora Zbigniewa Zaleskiego, nasi studenci odwiedzili Parlament Europejski.

 

Ich opinia jest jednoznaczna: „Nie często zdarza się rozmawiać z Szefem Mozilli, Ministrem Nauki i Technologii RPA czy Prezesem jednej z fundacji ONZ. Jako, że Konwencja opierała się na innowacjach mieliśmy unikalna szansę przetestować najnowsze nowinki techniczne jak Google Glass czy zobaczyć jak działa samochód na wodór. Udział w Konwencji był dla nas wyjątkowym doświadczeniem na przyszłość.” Serdecznie gratulujemy naszym studentom i zapraszamy do śledzenia informacji pojawiających się na Blogu.

 

Udział w Konwencji wzięli: Emil Wojtaluk, Anita Weprzędz, Kamil Augustyniak, Adrianna Brzozowska, Ewa Krakowska oraz Ivonna Orlova.

 

EUROpens BLOG: europensblog.wordpress.com

 

Autor: Paweł Wojtasik
Ostatnia aktualizacja: 17.03.2014, godz. 12:54 - Paweł Wojtasik