Dołącz do redakcji EUROpens BLOG!

 

Drodzy Studenci,
Pragniemy serdecznie zachęcić wszystkich zainteresowanych studentów do aktywnego udziału w życiu naszego uniwersytetu poprzez uczestnictwo w organizacjach studenckich działających przy Instytucie Europeistyki KUL.


Być może mieliście okazję natknąć się na stronę internetową studenckiego bloga, EUROpens BLOG. Jeśli nie, zapraszamy do odwiedzin:                                     https://europensblog.wordpress.com

Jeżeli jesteście zainteresowani, możecie dołączyć do Redakcji bloga i zostać jednym z nas!


Jedynym wymogiem jest wysłanie nam próbki swojego tekstu napisanego zgodnie z wzorem jaki stosujemy na naszej stronie (tekst w języku angielskim, zachowanie śródtytułów itp.), wybór tematu należy do was. Wyślijcie swój tekst na adres bloga: europensblog@gmail.com, a odpowiedź otrzymacie w ciągu tygodnia.


Pamiętaj! Nie obawiaj się, że Twoje umiejętności językowe są niewystarczające. Możemy nad tym popracować! Co więcej, bycie członkiem naszej Redakcji nie oznacza, że ograniczamy się jedynie do pisania artykułów. Czekamy na Twoje sugestie i formy publikowania jakimi chciałbyś(abyś) się zająć (możliwe jest także nagrywanie materiałów video). Dodatkowo, udział w redagowaniu naszego bloga to świetna okazja do zyskania wartościowej pozycji w Twoim CV.


Zapraszamy także do Koła Naukowego Studentów Europeistyki „EURO-KUL”. Jedyną rzeczą jaką musisz zrobić, to przyjść na nasze spotkanie już w najbliższy czwartek o godzinie 18 (możliwe lekkie opóźnienie), które odbędzie się w sali CI-8 (Collegium Iuridicum, piwnica) i wypełnić deklarację członkowską. Nasze Koło Naukowe oferuje zdobycie cennego doświadczenia związanego z organizacją konferencji, wykładów, prezentacji, spotkań itp. Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie, przyjdź i dołącz do nas!

Napisz do nas jeśli masz pytania:

europensblog@gmail.com

lub

euro-kul@wp.pl


Serdecznie Zapraszamy!

Autor: Paweł Wojtasik
Ostatnia aktualizacja: 09.11.2015, godz. 20:00 - Paweł Wojtasik