Szanowni Państwo,

w imieniu Kapituły Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2013 mam zaszczyt i przyjemność poinformować, że decyzją Kapituły
Towarzystwo Naukowe KUL 
otrzymało Nagrodę 
w kategorii PRZEKŁAD 

„Sofokles. Tragedie I: Ajas, Trachiniki, Filoklet, Edyp w Kolonos”, „, Sofokles. Tragedie II: Król Edyp, Antygona, Elektra” ze wstępem i w opracowaniu Roberta R. Chodkowskiego (Towarzystwo Naukowe KUL)

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 3. dnia  XIX Targów Wydawców Katolickich w sobotę 13 kwietnia podczas uroczystej wieczornej Gali (Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie, ul. Kawęczyńska  53). Początek o godz. 19.30.

W imieniu organizatora nagrody chciałbym prosić o wskazanie osób, które w imieniu wydawcy lub autorów odbiorą  nagrody lub wyróżnienia.

Organizator Nagrody FENIKS 2013 prosi także o utrzymanie informacji o przyznaniu Wydawnictwu nagród lub wyróżnień w tajemnicy i podawaniu tego faktu do wiadomości publicznej do momentu ogłoszenia laureatów, co nastąpi podczas uroczystości otwarcia XIX Targów Wydawców Katolickich, w czwartek  11 kwietnia.
z poważaniem

Paweł Waszczyk
Sekretarz Kapituły
Nagrody FENIKS 2013
 
Autor: Stanisław Sarek
Ostatnia aktualizacja: 15.04.2013, godz. 12:05 - Stanisław Sarek