Oferta nr:44/2018

Zaplanuj swoją karierę z Humanity in Action!

Staże w Kongresie USA i Parlamencie Europejskim

Zależy Ci na tym, by móc współpracować z tymi, którzy decydują o tym, jak wygląda światowa scena polityczna? Interesujesz się zrównoważonym rozwojem, opartym na zasadach poszanowania praw człowieka? Chcesz rozkręcić swoją karierę i wykorzystać niepowtarzalną okazję, by odbyć staż w amerykańskim Kongresie lub Parlamencie Europejskim?

 

Unikalne międzynarodowe doświadczenie i rozwój

Fundacja Humanity in Action zaprasza wszystkich absolwentów i absolwentki naszego Fellowshipu do odbycia stażu, w ramach którego, będziecie mogli/mogły brać udział w dedykowanych wykładach i seminariach oraz pracach z zakresu praw człowieka i polityki międzynarodowej, poznając oficjalne struktury.

Jak co roku, proponujemy następujące staże:
►czteromiesięczny staż w Kongresie Stanów Zjednoczonych w ramach programu Lantos-Humanity in Action Congressional Fellowship
►trzymiesięczny program stażowy w Parlamencie Europejskim, pod patronatem Pata Coxa, byłego Przewodniczącego tej instytucji.

Odbycie stażu w tak prestiżowych organizacjach dla wielu spośród naszych dotychczasowych absolwentów/absolwentek okazało się dobrze wykorzystaną życiową szansą, która poskutkowała znalezieniem pracy w PE i innych instytucjach europejskich a także najważniejszych organizacjach pozarządowych.

 

 


Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II jest wpisany do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 413.
Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 14.02.2018, godz. 08:55 - Olga Żarska-Stępień