Zwiedzanie Muzeum Wsi Lubelskiej

Dzisiaj mieliśmy szczególną okazję obejrzenia zabytków Lubelszczyzny w Muzeum Wsi Lubelskiej. Dzięki zaproszeniu pani Alicji Pilorz z Działu Współpracy z Zagranicą KUL mogliśmy wspólnie z chińskimi studentami poznać historię wsi lubelskiej z okresu 20-lecia międzywojennego. Zwiedzanie odbyło się wraz z przewodnikiem, tłumaczenia na język chiński dokonywał Adam Niewęgłowski. Zdjęcia zostały zrobione przez studentów z Xi'an i Chongqing studiujących na KUL w ramach umów bilateralnych.

 

Więcej [+]

 


Sinoczwartek 4 kwietnia 2019 - spotkanie KNSS

Dzisiejsze spotkanie przybliżyło nam codzienne życie Tajwanu. Podczas wystąpienia jednego z prelegentów dowiedzieliśmy się o najważniejszych zabytkach Taipei oraz Taizhong. Naszymi gośćmi byli między innymi studenci z wymiany bilateralnej między KUL a Uniwersytetem Studiów Międzynarodowych w Xi'an (Xi'an International Studies University - XISU)

 

Więcej [+]

 


Sinoczwartek 21 marca 2019 - spotkanie KNSS

Za nami pierwsze czwartkowe spotkanie Koła Naukowego podczas którego mieliśmy okazję dowiedzieć się o życiu w mieście 重庆 (Chongqing) oraz poznać szczegóły akademickiego życia na kampusach 四川外国语大学.

 

 

Autor: Leszek Wojtowicz
Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019, godz. 19:03 - Adam Niewęgłowski