Szanowni Państwo,

Na adresy email, podane przez Państwa w zgłoszeniu do graduacji, została wysłana wiadomość na temat odbioru dokumentów potwierdzających ukończenie kursu. 

 

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na cenpram@kul.pl

 

 ..................................

Szanowni Państwo, dokumenty graduacyjne zostaną wysłane w lipcu do Chicago do podpisu przez prof. Warnera. Jak tylko wrócą do Lublina (najprawdopodobniej około połowy sierpnia) to umieścimy informację na naszej stronie internetowej dotyczącą możliwości odbioru dokumentów. Dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej witryny. W razie pytań prosimy o kontakt na cenpram@kul.pl

.....................................

 

 Szanowni Państwo!

 

W celu przygotowania dokumentów uprzejmie prosimy osoby zainteresowane tegoroczną graduacją o ZGŁOSZENIE ZAMIARU UKOŃCZENIA KURSU w tym roku akademickim w terminie do 26 czerwca 2015r.

Naszą prośbę kierujemy z uwagi na elastyczny charakter oferowanego kursu - to Państwo sami decydują jak długo uczestniczą w zajęciach - oczywiście przy uwzględnieniu zasad kursu takich jak: minimalny wymiar godzin (od 2013r. - 270h, osoby z wcześniejszych rekrutacji 360h) oraz liczba semestrów (min.2, maks. 6 semestrów na ukończenie kursu).

 

Można tego dokonać drogą e-mailową, wysyłając wiadomość na adres cenpram@kul.lublin.pl :
1) w temacie wiadomości proszę wpisać: GRADUACJA 2015
2) w treści proszę podać:
- imię i nazwisko oraz rok, w którym rozpoczęli Państwo Kurs,
- nazwy zajęć, w których uczestniczą Państwo w bieżącym semestrze letnim oraz w jakich kursach intensywnych planują Państwo swój udział.

 

Do każdej otrzymanej wiadomości zostanie wysłane potwierdzenie otrzymania, dlatego jeżeli go Państwo nie otrzymają - prosimy o ponowny kontakt.

Szczegóły organizacyjne dot. m.in. odbioru dokumentów zostaną przesłane Państwu drogą elektroniczną, dlatego prosimy o podanie prawidłowych adresów e-mail oraz sprawdzenie czy nasze wiadomości nie są traktowane jako spam.

 

Przypominamy również o obowiązku złożenia karty z ocenami za semestr letni do 26.06.

 

W sprawach płatności prosimy o kontakt z Centrum Studiów Podyplomowych (pok. C-314 w Collegium Jana Pawła II, 3 piętro, tel. (081) 445-3996, (081) 445-3995).

 

Przypominamy, że za zgodą Kierownika Kursu, można ukończyć Kurs w ciągu minimum dwóch kolejnych semestrów, po zaliczeniu wymaganej liczby godzin i uregulowaniu całej opłaty za Kurs. W tym przypadku (wcześniejszego ukończenia Kursu), należy uzyskać pisemną zgodę Kierownika Kursu. Podanie z uzasadnieniem i prośbą o możliwość ukończenia Kursu w ciągu 2 semestrów można składać w pok. C-533 (siedzibie CPA) lub pok. w C-314 (siedzibie Centrum Studiów Podyplomowych).


Osoby, które mają wątpliwości dotyczące możliwości ukończenia Kursu w tym roku akademickim, proszone są o kontakt elektroniczny lub osobisty podczas konsultacji.

 

 

 

 

 

 

Autor: PL
Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015, godz. 09:53 - Paulina Liszka