Aktualności                              

Rekrutacja 2016/17: zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej!!!

Więcej informacji o naborze: Dla Kandydatów

 

Plakat_romanistyka.jpg     

 

 

Program płatnych staży dla studentów filologii romańskiej

 

Serdecznie zapraszamy studentów/tki ostatniego roku studiów stacjonarnych II stopnia kierunku filologia romańska WNH KUL do udziału w płatnych stażach w ramach projektu „Wysokiej Jakości Staże kluczem do kariery studentów WNH KUL”, dofinansowanego z Funduszy Europejskich, który jest realizowany w okresie od 01.05.2016 r. do 31.03.2018 r. Więcej...

 

 

Certyfikat STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ dla studiów magisterskich na kierunku Filologia romańska

 

Studia_z_przyszloscia

Z radością informujemy, że program studiów II stopnia na kierunku Filologia romańska został wyróżniony certyfikatem Studia z Przyszłością w I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością” na podstawie opinii członków Komisji Eksperckiej, reprezentujących Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze.
Cieszymy się, że kierunek Filologia romańska, realizowany na studiach II stopnia, został uznany przez ekspertów za wyróżniający się na rynku edukacyjnym nowoczesnością koncepcji kształcenia i wysoką jakością programu nauczania dostosowanego do potrzeb rynku pracy i oczekiwań otoczenia społeczno-gospodarczego.

 

 

Więcej aktualności...

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 01.08.2016, godz. 23:27 - Edyta Kociubińska