Aktualności                                        

ifrbanner_400.png

 

 

 

 

 

 

Dzień Kariery Romanisty, 5 V 2016

 

W dn. 5 maja 2016 w Instytucie  Filologii Romańskiej KUL odbędzie się trzecia edycja Dnia Kariery Romanisty. Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym programem.

 

 

 

„Komunikacja w biznesie”

 

Celem treningu jest rozwój kompetencji przydatnych na każdym etapie kariery zawodowej, a także w życiu osobistym.

 

 

„Jak przykuć uwagę pracodawcy – czyli personel branding w dokumentach aplikacyjnych”

 

Uczestnicy zajęć nauczą się jak uwydatniać mocne strony, poznają elementy, na które pracodawcy zwracają szczególną uwagę.

 

 

 

 

Więcej informacji...

 

 

 

 

 

 

"Le théâtre à (re)découvrir", 17-19 V 2016

 
Katedra Kultur i Literatur Romańskich IFR KUL, Zakład Teatrologii UMCS oraz Muzeum Lubelskie serdecznie zapraszają na pierwszą międzynarodową konferencję naukową z cyklu Scènes du signe, która odbędzie się w Lublinie w dniach 17-19 maja 2016.
Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji.

 

 

Certyfikat STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ dla studiów magisterskich na kierunku Filologia romańska

 

Studia_z_przyszloscia

Z radością informujemy, że program studiów II stopnia na kierunku Filologia romańska został wyróżniony certyfikatem Studia z Przyszłością w I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością” na podstawie opinii członków Komisji Eksperckiej, reprezentujących Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze.
Cieszymy się, że kierunek Filologia romańska, realizowany na studiach II stopnia, został uznany przez ekspertów za wyróżniający się na rynku edukacyjnym nowoczesnością koncepcji kształcenia i wysoką jakością programu nauczania dostosowanego do potrzeb rynku pracy i oczekiwań otoczenia społeczno-gospodarczego.

 

 

Więcej aktualności...

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 28.04.2016, godz. 23:01 - Edyta Kociubińska