Witamy na stronach

ifrbanner_400.png

                                    Instytutu Filologii Romańskiej

 

 

 

I Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów, 20-21 IV 2015

Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL we współpracy z Katedrą Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL oraz Instytutem Hiszpańsko-Polskim w Lublinie w dniach 20-21 kwietnia 2015 r. zaprasza na I Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów.

 

 

Warsztaty metodyczne dla nauczycieli i studentów, 21 IV 2015

 

We wtorek 21 kwietnia br. w godz. 16.00-18.00 w sali 412 GG odbędą się warsztaty metodyczne dla nauczycieli i studentów zainteresowanych nauczaniem języka francuskiego jako obcego dzieci w wieku od 2 do 6 lat i od 7 do 8 lat. Warsztaty poświęcone będą prezentacji metody „La Petite France" opracowanej dla dzieci uczących się języka francuskiego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Warsztaty poprowadzi autorka metody „La Petite France" Pani Agata Szumska.

 

 

Les émotions et les valeurs dans la communication, Lublin, 23-25 IV 2015

 
W dniach 23-25 kwietnia 2015 odbędzie się w Lublinie konferencja Les émotions et les valeurs dans la communication współorganizowana przez Instytuty Filologii Romańskiej KUL i UMCS.
Zapraszamy na stronę konferencji: Les émotions et les valeurs dans la communication
 
 
Nauczanie języków obcych na potrzeby rynku pracy, Lublin, 22-24 VI 2015

 

Instytut Filologii Romańskiej oraz Instytut Filologii Słowiańskiej zapraszają do udziału w konferencji organizowanej w ramach projektu współpracy ponadnarodowej „PWP – Kształcenie zawodowe na neofilologiach KUL na potrzeby rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim przy współpracy z czterema partnerami zagranicznymi z Francji, Ukrainy i Rosji.

Zapraszamy na stronę konferencji: Nauczanie języków obcych na potrzeby rynku pracy

 

 

Więcej aktualności...