W ostatnim tygodniu stycznia, czyli w okresie wzmożonej aktywności umysłowej studentów, planujemy przeprowadzić akcję, której celem jest uświadomienie roli stosowanej diety, a także jej wpływu na codzienne funkcjonowanie.


Dzięki nowo nabytej wiedzy, uczestnicy akcji dowiedzą się, jak naturalnymi sposobami uzyskać więcej energii i chęci do nauki, przez co lepiej i szybciej zaliczą wszystkie egzaminy i kolokwia. Wystarczy chociażby pamiętać, że więcej energii będziemy mieli po zjedzeniu pełnowartościowego obiadu z deserem w postaci świeżych owoców, po którym wybierzemy się na 15 minutowy spacer, niż po szybko zjedzonej kanapce konsumowanej podczas wertowania notatek.


W dniach 23-27 stycznia b.r. powiemy Wam, co jeść, jak ćwiczyć umysł i co ile należy robić przerwy w nauce, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Zapraszamy do odwiedzenia Kampusa Wschodniego KUL na Majdanku w godz. 11.00-13.00.


Akcja ta odbywa się dzięki wsparciu firmy Bury Trade Sp. z o.o. znajdującej się przy ul. Mełgiewskiej 38 C w Lublinie. Firma Bury jest obecna na rynku hurtowych sprzedawców owoców i warzyw od 19 lat. W tym okresie zdołali wypracować pozycję jednego z największych  i najprężniej rozwijających się dystrybutorów. Od samego początku istnienia firmy koncentrują się na działaniach zmierzających do zapewnienia jak największego profesjonalizmu i kompleksowości obsługi swoich klientów. Dobrem nadrzędnym firmy jest i zawsze było zadowolenie i zaspokojenie wszystkich potrzeb swoich odbiorców. Działalność handlowa firmy rozciąga się na województwo lubelskie, podkarpackie oraz małopolskie.

Autor: Paulina Słoboda
Ostatnia aktualizacja: 18.02.2012, godz. 22:02 - Paulina Słoboda