Proponujemy szereg działań służących budowaniu wizerunku firmy w środowisku akademickim, docierania z informacją o Państwa inicjatywach, a także nawiązania relacji ze studentami oraz absolwentami w celu znalezienia kandydatów na staże, praktyki lub do pracy.

 

Proponujemy następujące formy promocji:


 

ZAMIESZCZANIE INFORMACJI NA STRONIE BK

 

Na stronie głównej Biura w Aktualnościach mogą pojawić się informacje na temat wydarzeń związanych z Państwa firmą, informacje o programach, bezpłatnych szkoleniach i innych inicjatywach mających na celu rozwój praktycznych umiejętności oraz kompetencji zawodowych. Bezpłatnie publikujemy również oferty pracy stałej i dorywczej w zakładce Oferty pracy i praktyk.

 

Informacje o ofertach pracy, praktyk, szkoleń i konkursach przesyłamy w formie newslettera co najmniej raz w tygodniu do osób zarejestrowanych w naszej bazie. Na Państwa życzenie zamieszczamy niniejsze informacje na profilu biura na Facebooku www.facebook.com/kulbiurokarier. (Nasz profil na Facebooku śledzi już prawie 3000 osób, a z bazy ofert korzysta ponad 7 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.)

 

Informacje prosimy przesyłać w pliku doc lub jpg na adres kariera@kul.pl.


 

MAILING DO ORGANIZACJI, KÓŁ NAUKOWYCH LUB WYBRANYCH KIERUNKÓW STUDIÓW

 

Współpracujemy ze starostami roku oraz organizacjami studenckimi działającymi na KUL. W celu dotarcia do powyższej grupy istnieje możliwość wysłania mailingu prze Biuro Karier po uprzednim zredagowaniu przez firmę informacji.


 

DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW INFORMACYJNYCH

 

Prowadzimy dystrybucję ulotek i plakatów w siedzibie Biura Karier. Dodatkowo przekazujemy materiały promocyjne na Kampus Główny oraz na wydziały. Jeżeli planujecie Państwo przesłać do nas takie materiały prosimy o kontakt z pracownikiem Biura Karier pod numerem telefonu (81)445–41-31 lub (81)445–41-32.


 

STOISKA INFORMACYJNE I PUNKTY REKLAMOWE

 

Stoisko informacyjne jest łatwym sposobem na dotarcie do interesującej Państwa grupy studentów oraz doskonałą okazją do zaistnienia w świadomości studentów jako pracodawca. Stoisko może być usytuowane w Kampusie Głównym lub bezpośrednio na interesującym Państwa wydziale. Udostępniamy przestrzeń nieodpłatnie.


 

 SPOTKANIA ZE STUDENTAMI W UCZELNI

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 24.04.2017, godz. 14:42 - Marta Szymańska-Jarosz