Konkurs wiedzy ekonomicznej

 

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy ekonomicznej, który odbedzie sie 10.04.2013r.(środa) w godzinach 15:00 – 17:00, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego (GG – 150).

 

            Uczestnicy otrzymają karty z pytaniami, na które będą musieli udzielić odpowiedzi. Tematyka konkursu będzie zróżnicowana, problematycznie związana z wszystkimi dziedzinami ekonomii. Po upływie czasu karty zostaną zebrane przez Organizatorów, a następnie sprawdzone przez specjalnie powołaną komisję konkursową, w skład, której wejdą członkowie KNSE KUL. Zwycięzcą zostanie osoba, która udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie.

 

            Nagrodą główną dla zwycięzcy konkursu będzie aparat fotograficzny i kupon rabatowy na kurs języka obcego. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma kalkulator finansowy, natomiast nagrodą za trzecie miejsce będzie książka o tematyce ekonomicznej i kalkulator matematyczny.Nagrody zostaną wręczone w czasie trwania konferencji Po pierwsze wiedza ekonomiczna „głupcze”!

 

 

            Czekamy na zgłoszenia pod adresem: konkursy.knse@wp.pl , w tresci maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nazwy konkursu.

 

Regulamin konkursu znajduje się w oddzielnej zakładce "Regulaminy konkursów".

 

Zapraszamy

Autor: Anna Mizak
Ostatnia aktualizacja: 30.03.2013, godz. 16:40 - Katarzyna Andrusiuk