Katedra Psychologii Społecznej i Psychologii Religii
C-443 tel: 81 445 34 43

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Jacek Śliwak, prof. KUL jacek.sliwak@kul.lublin.pl środa  17.20-18.20
s. dr Beata Zarzycka zarzycka@kul.lublin.pl środa  14.30-15.30
dr Michał Wiechetek wiechetek@kul.lublin.pl środa 12.30-13.30
dr Rafał Bartczuk bartczuk@kul.lublin.pl czwartek  9.30-10.30

 

 

 

Katedra Psychologii Eksperymentalnej C-509 tel. 81 445 35 09, 81 445 35 05

 

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Piotr Francuz (Konsultacje tylko po uprzednim zapisaniu się w Sekretariacie Instytutu Psychologii) piotrjanfrancuz@gmail.com czwartek  12.30-14.00
dr Paweł Fortuna (W sali C-406, po uprzednim umówieniu się drogą mailową) fortuna@post.pl poniedziałek  08.00-09.00
dr Agnieszka Fudali-Czyż kamiaga@kul.lublin.pl

środa

 

13.00-14.00

dr Mariusz Wołońciej effatha1@kul.lublin.pl    
dr Mykola Chumak mykolajc@gmail.com środa 10.50-11.50
dr Paweł Stróżak p.strozak@gmail.com czwartek 13.00-14.00
dr Emilia Zabielska-Mendyk ezabiela@gmail.com piątek  13.00-14.00
dr Magdalena Szubielska środa 14.10-15.10
mgr Marta Jaśkiewicz czwartek 15.50-17.30
mgr Marta Ratomska czwartek 13.00-14.00
mgr Marcin Wojtasiński piątek 14.10-15.40
mgr Anna Szymańska piątek 10.30-11.40
mgr Marzena Wójtowicz czwartek 13.00-14.00
mgr Wioletta Karina Ozga czwartek 14.00-15.00

 

 

Katedra Psychologii Osobowości C-449,450 tel: 81 445 34 51

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Piotr Oleś piotr.oles@kul.lublin.pl czwartek 8.00-9.00
dr hab. Małgorzata Puchalska-Wasyl czwartek 11.45-12.30; 14.00-14.45
dr Wacław Bąk wabak@kul.lublin.pl środa 10.00-11.30
dr Elżbieta Chmielnicka-Kuter eliot@kul.lublin.pl czwartek  12.30-13.30
dr Katarzyna Czubak katarzyna.czubak@kul.pl czwartek 15.40-17.00 ( w sprawie praktyk)
dr Tomasz Jankowski tojankowski@kul.lublin.pl piątek 11.00-12.30

 

 

 

Katedra Psychologii Różnic Indywidualnych
C-438 i C-437 tel: 81 445 34 38 i 445 34 47

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
Prof. dr hab. Andrzej Sękowski sekowski@kul.lublin.pl poniedziałek 12.30-14.00
ks. dr hab. Waldemar Klinkosz klinkosz@kul.lublin.pl wtorek, środa 13.15-14.00
dr Barbara Cichy-Jasiocha basiacichy@wp.pl środa 12.30-14.00
dr Martyna Płudowska martyna_pludowska@interia.pl poniedziałek 14.10-15.40
mgr Monika Niedźwiadek (doktorant) poniedziałek 17.30-19.00
mgr Ewelina Sitko (doktorant) piątek 14.10-15.40

 

 

 

 

Katedra Psychologii Emocji i Motywacji
C-510 i C-511 tel: 81 445 35 10 i 445 35 11

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Agata Błachnio gatta@kul.pl wtorek (po umówieniu mailowym)  

 

15.00-15.50
dr Aneta Przepiórka aneta.przepiorka@gmail.com wtorek (po umówieniu mailowym)  15.10-15.50
dr Paweł Kot kotpawel@o2.pl czwartek (po umówieniu mailowym) 12.30-14.00
dr Małgorzata Torój mtoroj@kul.pl poniedziałek (po umówieniu mailowym) 11.30-12.30
mgr Anastazja Zawiślak środa  14.10-15.10
mgr Aleksandra Hoffmann aaleksandra.hoffmann@wp.pl poniedziałek (po umówieniu mailowym) 19.10-20.10
mgr Karolina Oziemczuk środa (co 2 tygodnie)  17.30-19.10

mgr Karina Kuś

kus.karina@gmail.com

sobota w dniu zajęć (po umówieniu mailowym)  8.00-9.00
mgr Grzegorz Chmielewski

czwartek

17.00-18.30

 

 

 

Katedra Psychologii Rehabilitacji
C-330, C-333 tel: 81 445 33 30; 81 445 33 33

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Wojciech Otrębski, prof. KUL otrebski@kul.lublin.pl środa 12.30-13.15 C-333
dr Katarzyna Mariańczyk k.marianczyk@gmail.com

wtorek

czwartek

10.00-10.45 C-330

12.30-13.15

dr Grzegorz Wiącek wiacek@kul.lublin.pl

środa

 

12.30-14.00 C-330

mgr Karolina Krzysztofik (doktorant) środa

18.15-19.00 C-330

 

mgr Klaudia Czapla (doktorant)

środa

 

08.00-08.45 C-330

 

mgr Maria Irzyk (doktorant)

poniedziałek

10.50-12.20

 

 

Katedra Psychologii Wychowawczej i Rodziny C-445 tel: 81 4453445

 

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Bogusława Lachowska lachow@kul.lublin.pl wtorek 17.30-19.00
dr Iwona Ulfik-Jaworska iwonau@kul.lublin.pl czwartek 12.30-14.00
dr Katarzyna Litwińska-Rączka kasienia@kul.lublin.pl

czwartek

 

 

piątek

 

14.45-15.30 C-445/452

 

08.15-09.00 C-445/452

mgr Lidia Chochorowska piątek  17.30-19.00

 

 

 

Katedra Psychologii Klinicznej  C-403 81 4453452, C-311 81 4453311

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Stanisława Steuden steuden@kul.lublin.pl wtorek 11.00-12.30 C-403
dr Bernarda Bereza bernek@kul.lublin.pl wtorek 09.00-10.30 C-403
ks. dr Paweł Brudek brudekp@gmail.com wtorek 15.50-17.20 C-403
dr Maria Gałkowska-Bachanek mjakubik@kul.lublin.pl

środa

11.00-12.20 C-403

dr Dorota Mącik dorota_macik@tlen.pl

piątek

08.00-09.10 C-403

14.10-14.30

dr hab. Maria Oleś, prof. KUL maria.oles@kul.lublin.pl ZWOLNIENIE  C-311
dr Elżbieta Januszewska elzbieta.januszewska@kul.lublin.pl poniedziałek 10.50-12.20 C-311
dr Małgorzata Łysiak lysiak@kul.lublin.pl wtorek 15.50-17.20 C-311
dr Elżbieta Talik etalik@kul.lublin.pl URLOP  
ks dr Michał Glaza (doktorant) piątek 14:30 - 15:30 tydzień A
mgr Monika Guzewicz (doktorant) czwartek 10.45-11.30
mgr Katarzyna Kokot (doktorant) środa 15.30-16.15 C-403
mgr Tomasz Kopacz (doktorant) piątek 12.30-13.15
mgr Natalia Ksiądz-Gołębiowska (doktorant) poniedziałek 17.00-17.30
mgr Ewelina Dąbrowska (doktorant) poniedziałek 17.30-18.00

 

Katedra Psychoprofilaktyki Społecznej C-441 tel: 81 445 3441

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Iwona Niewiadomska, prof. KUL iwona.niewiadomska@kul.pl środa (GG-117) 12.30-14.00
dr Weronika Augustynowicz weronika.augustynowicz@gmail.com środa 12.30-14.00
dr Joanna Chwaszcz chwaszcz@kul.pl poniedziałek 10.00-11.30
mgr Agnieszka Palacz-Chrisidis palaczagnieszka@onet.eu wtorek  12.30-14.00

mgr Paulina Pietras-Prucnal (doktorant)

paulina.prucnal@gmail.com

środa 14.10-15.50

mgr Marta Szaro (doktorant)

marta.szaro@fsd.lublin.pl

czwartek 17.40-18.40
mgr Patrycja Sławska (doktorant) patrycja0slawska@gmail.com piątek 12.30-13.30
mgr Mateusz Prucnal (doktorant) mateusz.prucnal@gmail.com środa 12.30-14.00
mgr Aleksandra Radoń (doktorant) a.radon@tlen.pl wtorek 15.50-17.30
mgr Patrycja Wośko (doktorant) patrycja.wosko@gmail.com czwartek 14.30-15.30

 

 

 

Katedra Psychoterapii i Psychologii Zdrowia C-451 tel: 81 445 3449, tel. 81.445.32.40

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Agnieszka Kulik akulik@kul.pl wtorek 12.30-14.00
dr Lilia Suchocka liliasuchocka@ibnps.eu poniedziałek 12.30-14.00
dr Krzysztof Ciepliński cieplin@kul.lublin.pl poniedziałek 10.10-10.50 i 15.40-16.30
mgr Natalia Kajka czwartek 16.30-18.20
mgr Monika Spotoń-Wydra po kontakcie mailowym  
mgr Katarzyna Chełmecka po kontakcie mailowym  

 

 

 

Katedra Psychologii Rozwojowej C-439 tel: 81 445 3439

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Ewa Rzechowska, prof. KUL ewarzechowska@gmail.com piątek

 

14.00-15.30

dr hab. Małgorzata Tatala, prof. KUL maltat@kul.lublin.pl poniedziałek 8.00-9.00/ 14.00-14-30
dr hab. Elżbieta Rydz ebryd@kul.lublin.pl

środa

16.00-17.30
dr Monika Dacka piątek  10.50-12.20

 

 

 

Katedra Psychologii Organizacji Zarządzania
C-336, 338, tel. 81 445 3336, 81 445 3338

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Adam Biela bielaada@kul.lublin.pl  poniedziałek 8.30-9.00/ 14.15-15.15
dr hab. Bohdan Rożnowski, prof. KUL bohroz@kul.pl  środa 12.00 – 13.00
dr Grzegorz Kida grzegorz.kida@kul.pl  poniedziałek 11:00-12:30
dr Jacek Sobek jasob@kul.lublin.pl  wtorek 16.00 – 17.30
dr Piotr Mamcarz pmamcarz@kul.pl  poniedziałek 14.00-15.00
dr Izabela Mamcarz izamamcarz@kul.lublin.pl  środa 12.30 – 13.30

 

 

 

Katedra Psychologii Ogólnej
C-328, C-329, tel. 81 445 3 329 (lub 445 3 328)

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Mariola Łaguna laguna@kul.lublin.pl urlop naukowy  
dr hab. Oleg Gorbaniuk oleg.gorbaniuk@kul.lublin.pl czwartek 8.00-8.30 C-329
dr Wiktor Razmus wrazmus@gmail.com środa 11.00-12.30 C-329
dr Andrzej Januszewski anjan@kul.lublin.pl poniedziałek 7.30-9.00 C-328
dr Emilia Mielniczuk wtorek 10.50-12.20 C-329
dr Agata Celińska-Miszczuk celinska@kul.lublin.pl piątek 11.00-12.20 C-328
dr Wiesław Talik talik@kul.lublin.pl poniedziałek 8.10-9.10 C-328
dr Justyna Iskra wtorek 11.00-12.00; 15.00-15.30 C-328
Doktoranci po umówieniu mailowym, adresy na www.kul.pl/spplab  

 

Autor: AB
Ostatnia aktualizacja: 08.11.2017, godz. 10:01 - Małgorzata Bąk