Badanie przeprowadzone przez największy portal rekrutacyjny na świecie, pokazuje, że pierwsze 6 sekund decyduje, czy Twoje CV zostanie odrzucone. Tyle przeciętnie masz czasu, żeby przekonać rekrutera, aby zapoznał się dokładnie z Twoim Życiorysem.

 

Jak napisać CV, żeby zostać zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną? Odpowiedź znajdziesz w Biurze Karier KUL. Przygotuj w domu swoje dokumenty aplikacyjne na stanowisko, o które się ubiegasz lub stwórz swój pierwszy życiorys i przynieś wydrukowany dokument na spotkanie do Biura Karier. Doradca zawodowy pomoże uporządkować dotychczasowe doświadczenie oraz osiągnięcia, ale co ważniejsze wyeliminować nieatrakcyjne informacje i podpowie jak ubrać w słowa to, co chcesz zaproponować przyszłemu pracodawcy.

 

Warto przed spotkaniem prześledzić artykuł dotyczący nowych standardów tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz pobrać bezpłatny przewodnik "24 błędy w CV przez które nie dostaniesz pracy".

 

Konsultacja jest bezpłatna.


 

Popracuj nad swoim życiorysem podczas darmowych konsultacji w Biurze Karier.

Wystarczy wysłać email na adres: praca@kul.pl i zgłosić chęć spotkania.

 

W tytule wiadomości wpisz konsultacje dokumentów aplikacyjnych”. Podaj swoje dane, kierunek oraz rok studiów, dogodny termin i godzinę konsultacji (od 8 do 15). Możesz również zadzwonić pod nr tel. 81 445-43-71 lub 81 445-41-32. W e-mailu zwrotnym lub podczas rozmowy telefonicznej otrzymasz szczegóły dotyczące spotkania i potwierdzenie terminu konsultacji. Zapraszamy! Spotkanie trwa maksymalnie godzinę i odbywa się w siedzibie Biura Karier KUL, czyli w pokoju 131 GG KUL (wejście obok Kościoła Akademickiego).

 

P.S. Nie zapomnij polubić i polecić nas na Facebooku :)


 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017, godz. 09:46 - Marta Szymańska-Jarosz