Konsultacje Pracowników Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019

Nazwisko i imię Dzień Godzina sala

Dr O. Białek - Szwed

o.bialek.szwed@wp.pl

wtorek

12.30-14.10

DMMII 

204

Prof.dr hab J. Dąbała

dabalaj@o2.pl

wtorek

11.40-13.20

DMMII

243

Mgr K. Drop

drop.katarzyna@gmail.com

poniedziałek

7.30-8.20

11.40 -12.30

DMMII

204

Dr hab A. Duda

aduda@kul.lublin.pl
czwartek 15.50-17.30

DMMII

237

Mgr S. Dunin- Wilczyński

standun@gmail.com
wtorek

 

 

14.10-15.50

 

 

 

DMMII 

243

 

Mgr R. Furmańczuk

rfurmanczuk@wp.pl

piątek

10.00-11.40

DMMII 

26

Dr M. J. Gondek

gondek@kul.pl

 wtorek

 

10.50-12.30

 

DMMII

242

 

Dr hab. Małgorzata Gruchoła, prof. KUL

m_gruchola@o2.pl
 

poniedziałek

 

 

15.50-17.20

 

 

DMMII

224

Dr hab. P. Nowak, prof. KUL

pawelnowak@kul.lublin.pl

urlop

 

DMMII

223

Ks. dr M. Pytko

mpytko@o2.pl

czwartek

10.50-12.30

DMMII 

205

Dr M. Sławek - Czochra

malgorzataczochra@o2.pl

poniedziałek

12.30-14.10

DMMII

224

Dr J. Sosnowska

joannus@autograf.pl

środa

08.20-10.00

DMMII

236

Mgr M. Superczyński

tzmotor@interia.pl

wtorek

11.40-13.20

DMMII

17

 

Dr J. Szegda

joares@kul.pl

 

wtorek

 

 

10.50-12.30

 

DMMII

237

 

Dr hab.J. Szulich - Kałuża, prof. KUL

juszka@kul.lublin.pl
 

 

 

 

poniedziałek

 

 

 

 

 

 

14.30-15.50 Kierownik Katedry

 

 

13.30-14.30

Dyrektor

DMMII

227

 

 

 

DMMII

217

 

Dr hab. R. Szwed

szwed@kul.lublin.pl
środa  12.30-14.00  

DMMII 

244

Dr hab. G. Tylec, prof. KUL

ello78@wp.pl

wtorek

środa

15.00 - 15.50

15.00-15.50

DMMII  212

Dr hab. Dariusz Wadowski

darwad@kul.pl

wtorek

12.30-14.10

DMMII  235

Dr W. Wciseł

wojciech.wcisel@gmail.com

środa

10.50-12.30

DMMII  204

Dr A. Wójciszyn - Wasil

wasil@kul.pl 

czwartek

8:20-10:00 

 

GG -34

 

 

Dr M. Żurakowska

malgorzata.zurakowska@radio.lublin.pl
środa 14.10-15.50

GG 

34

 

 

 

Pliki do pobrania                                                                                               

 

powtarzanie semestru powtarzanie semestru

przedłużenie sesji przedłużenie sesji

 

Tematy i obrona pra

dopuszczenie_do_egz.doc

ocena_pracy.doc

str_tytulowa.doc

Autor: Małgorzata Sławek-Czochra
Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019, godz. 10:29 - Ewa Baran