Katedra Psychologii Społecznej i Psychologii Religii
C-443 tel: 81 445 34 43

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Jacek Śliwak, prof. KUL jacek.sliwak@kul.lublin.pl środa  14.00-15.00
s. dr Beata Zarzycka zarzycka@kul.lublin.pl środa  16.00-17.00
dr Michał Wiechetek wiechetek@kul.lublin.pl środa  09.00-10.00
dr Rafał Bartczuk bartczuk@kul.lublin.pl piątek  12.30-13.30

 

 

 

Katedra Psychologii Eksperymentalnej C-509 tel. 81 445 35 09

 

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Piotr Francuz (Konsultacje tylko po uprzednim zapisaniu się w Sekretariacie Instytutu Psychologii) piotrjanfrancuz@gmail.com czwartek  12.30-14.00
dr Paweł Fortuna (W sali C-406, po uprzednim umówieniu się drogą mailową) fortuna@post.pl wtorek  08.00-09.00
dr Agnieszka Fudali-Czyż kamiaga@kul.lublin.pl

środa

 

11.00-12.00

dr Mariusz Wołońciej effatha1@kul.lublin.pl    
dr Mykola Chumak mykolajc@gmail.com czwartek 14.10-15.00
dr Paweł Stróżak p.strozak@gmail.com czwartek 13.00-14.00
Emilia Zabielska-Mendyk ezabiela@gmail.com po wcześniejszym kontakcie mailowym  
mgr Natalia Kopiś wtorek 14.00-15.40
mgr Marzena Wójtowicz czwartek 13.00-14.00

 

 

Katedra Psychologii Osobowości C-449,450 tel: 81 445 34 49

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Piotr Oleś piotr.oles@kul.lublin.pl wtorek 12.00-13.30
dr Wacław Bąk wabak@kul.lublin.pl środa 12.30-14.00
dr Elżbieta Chmielnicka-Kuter eliot@kul.lublin.pl URLOP  
dr Katarzyna Czubak katarzyna.czubak@kul.pl piątek 18.00-19.00
dr Tomasz Jankowski tojankowski@kul.lublin.pl piątek 11.00-12.20
mgr Łukasz Miciuk (doktorant) poniedziałek 17.00-18.00
dr Małgorzata Puchalska-Wasyl wasyl@kul.lublin.pl wtorek 12.30-14.00
dr Małgorzata Sobol-Kwapińska sobol@kul.lublin.pl środa 14.30-15.30

 

 

 

Katedra Psychologii Różnic Indywidualnych
C-438 i C-437 tel: 81 445 34 38 i 445 34 47

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
Prof. dr hab. Andrzej Sękowski sekowski@kul.lublin.pl poniedziałek 12.30-14.00
ks. dr hab. Waldemar Klinkosz klinkosz@kul.lublin.pl środa 14.15-15.45
dr Barbara Cichy-Jasiocha basiacichy@wp.pl poniedziałek 10.50-12.20, 14.30-15.00
dr Martyna Płudowska martyna_pludowska@interia.pl piątek 12.30-14.00
mgr Przemysław Borucki (doktorant) wtorek 14.10-15.50
mgr Ewelina Sitko (doktorant) wtorek 10.50-12.20

 

 

 

 

Katedra Psychologii Emocji i Motywacji
C-510 i C-511 tel: 81 445 35 10 i 445 35 11

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Zbigniew Zaleski zigi47kk@gmail.com piątek

Piątek (co 2 tygodnie)

8:00-10:00, s.511

najbliższe konsultacje 10.11 g. 15:00-17:00

dr hab. Agata Błachnio gatta@kul.pl Czwartek  

 

17:00 – 17:45

(proszę o umówienie się mailowe)
dr Aneta Przepiórka aneta.przepiorka@gmail.com URLOP  
dr Paweł Kot kotpawel@o2.pl środa 16.00-17.30
dr Małgorzata Torój mtoroj@kul.pl piątek

Piątek w dniu wykładu

12:00-14:00

(proszę o umówienie się mailowe)
Mateusz Adamik mat.adamik@gmail.com Konsultacje po umówieniu mailowym  
Katarzyna Wac kasiawac@gmail.com poniedziałek

poniedziałek

16.45-17:30

(proszę o umówienie się mailowe)
Dr Michał Czakon michalczakon@gmail.com Konsultacje po umówieniu mailowym  
Wioleta Boruch URLOP  
Małgorzata Majewska-Wlazły malgorzata.wlazly@gmail.com

środa

17.30-19.00
Ks. Michał Meisner michal.meisner.sds@gmail.com

środa

13.30-14.00
Edyta Bałakier e.balakier@gmail.com Konsultacje po umówieniu mailowym  
Michał Wójcik majkel.wojcik@gmail.com Konsultacje po umówieniu mailowym  

 

 

 

Katedra Psychologii Rehabilitacji
C-330, C-333 tel: 81 445 33 30; 81 445 33 33

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Wojciech Otrębski, prof. KUL otrebski@kul.lublin.pl środa 12.30-13.15 C-333
dr Katarzyna Mariańczyk k.marianczyk@gmail.com środa 12.30-14.00 C-330
dr Grzegorz Wiącek wiacek@kul.lublin.pl

środa

czwartek

14.10-14.55 C-330

14.10-14.55 C-330

mgr Karolina Krzysztofik (doktorant) piątek

12.30-13.15 C-330

 

mgr Klaudia Czapla (doktorant)

wtorek

 

08.00-08.45 C-330

 

 

 

Katedra Psychologii Wychowawczej i Rodziny C-445 tel: 81 4453445

 

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Bogusława Lachowska lachow@kul.lublin.pl wtorek 17.30-19.00
dr Iwona Ulfik-Jaworska iwonau@kul.lublin.pl wtorek 08.00-09.30
dr Katarzyna Litwińska-Rączka kasienia@kul.lublin.pl czwartek 16.00-17.30
dr Hanna Elżanowska haniak@kul.lublin.pl URLOP  
mgr Karolina Ludwikowska (doktorant) wtorek 14.10-15.50
mgr Julia Łopuszańska (doktorant) poniedziałek 16.45-17.30
mgr Natalia Lisowska poniedziałek 19.10-20.00

 

 

 

Katedra Psychologii Klinicznej  C-403 81 4453452, C-311 81 4453311

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Stanisława Steuden steuden@kul.lublin.pl wtorek 11.00-12.30 C-403
dr Bernarda Bereza bernek@kul.lublin.pl wtorek 09.00-10.30 C-403
ks. dr Paweł Brudek brudekp@gmail.com wtorek 15.50-17.20 C-403
dr Maria Gałkowska-Bachanek mjakubik@kul.lublin.pl

środa

11.00-12.20 C-403

dr Dorota Mącik dorota_macik@tlen.pl

piątek

08.00-09.10 C-403

14.10-14.30

dr hab. Maria Oleś, prof. KUL maria.oles@kul.lublin.pl ZWOLNIENIE  C-311
dr Elżbieta Januszewska elzbieta.januszewska@kul.lublin.pl poniedziałek 15.50-17.20 GG-207
dr Małgorzata Łysiak lysiak@kul.lublin.pl wtorek 15.50-17.20 C-311
dr Elżbieta Talik etalik@kul.lublin.pl URLOP  
ks dr Michał Glaza (doktorant) piątek 14:30 - 15:30 tydzień A
mgr Monika Guzewicz (doktorant) czwartek 10.45-11.30
mgr Katarzyna Kokot (doktorant) środa 15.30-16.15 C-403
mgr Tomasz Kopacz (doktorant) piątek 12.30-13.15
mgr Natalia Ksiądz-Gołębiowska (doktorant) poniedziałek 17.00-17.30
mgr Ewelina Dąbrowska (doktorant) poniedziałek 17.30-18.00

 

Katedra Psychoprofilaktyki Społecznej C-441 tel: 81 445 3441

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Iwona Niewiadomska, prof. KUL pfrau@poczta.fm środa 12.00-13.30
dr Weronika Augustynowicz weronika.augustynowicz@gmail.com środa 10.40-12.10
dr Joanna Chwaszcz chwaszcz@kul.pl środa 09.10-10.50
mgr Agnieszka Palacz-Chrisidis palaczagnieszka@onet.eu URLOP  
mgr Paulina Pietras (doktorant) środa 13.30-15.00
mgr Dominika Fujarowicz (doktorant) wtorek 15.50-17.30

 

 

 

Katedra Psychoterapii i Psychologii Zdrowia C-451 tel: 81 445 3449

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Agnieszka Kulik akulik@kul.pl środa 10.50-12.20
dr Lilia Suchocka liliasuchocka@ibnps.eu wtorek 14.15-15.45
dr Krzysztof Ciepliński cieplin@kul.lublin.pl poniedziałek 09.10-10.40
dr Elżbieta Masiak elzbieta.masiak@kul.lublin.pl środa 12.30-14.00
mgr Joanna Grądziel środa 12.30-14.00
mgr Aleksandra Iwanicka poniedziałek 14.00-15.30
mgr Joanna Księska-Koszałka piątek 10.50-12.30

 

 

 

Katedra Psychologii Rozwojowej C-439 tel: 81 445 3439

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
dr hab. Ewa Rzechowska, prof. KUL ewarzechowska@gmail.com czwartek

08.40-09.10

14.00-15.00

dr hab. Małgorzata Tatala, prof. KUL maltat@kul.lublin.pl poniedziałek 14:00-15:30
dr hab. Elżbieta Rydz ebryd@kul.lublin.pl

wtorek

16.00-17.30
dr Dagmara Musiał dagmus@kul.lublin.pl  ZWOLNIENIE  

 

 

 

Katedra Psychologii Organizacji Zarządzania
C-336, 338, tel. 81 445 3336, 81 445 3338

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Adam Biela bielaada@kul.lublin.pl  poniedziałek 8.30-9.00/ 14.15-15.15
dr hab. Bohdan Rożnowski, prof. KUL bohroz@kul.pl  wtorek 11.00 – 12.30
dr Grzegorz Kida grzegorz.kida@kul.pl  poniedziałek 11:00-12:30
dr Jacek Sobek jasob@kul.lublin.pl  wtorek 16.00 – 17.30
dr Piotr Mamcarz pmamcarz@kul.pl  poniedziałek 14.00-15.00
dr Izabela Mamcarz izamamcarz@kul.lublin.pl  środa 12.30 – 13.30

 

 

 

Katedra Psychologii Ogólnej
C-328, C-329, tel. 81 445 3 329 (lub 445 3 328)

Pracownik Dzień tygodnia Godziny
prof. dr hab. Mariola Łaguna laguna@kul.lublin.pl poniedziałek 15.30-16.30 C-329
dr hab. Oleg Gorbaniuk oleg.gorbaniuk@kul.lublin.pl czwartek 14.30-15.00 C-329 lub CNP07
dr Wiktor Razmus wrazmus@gmail.com środa 11.30-12.00 C-329
dr Andrzej Januszewski anjan@kul.lublin.pl wtorek 08.00-09.00 C-328
dr Agata Celińska-Miszczuk celinska@kul.lublin.pl poniedziałek 12.30-14.00 C-328
dr Wiesław Talik talik@kul.lublin.pl wtorek 10.50-11.50 C-515
Doktoranci po umówieniu mailowym, adresy na www.kul.pl/spplab  

 

Autor: AB
Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017, godz. 12:38 - Karol Goral