Koszykarki KUL nienajlepiej rozpoczęły zmagania w drugiej rundzie Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. W meczu przed własną publicznością uległy ekipie UMCS-u.

Od samego początku spotkanie z UMCS-em nie przebiegało pomyślnie dla naszej drużyny. Pierwsza kwarta padła łupem przyjezdnych (8:15). Najbardziej wyrównaną częścią spotkania była kolejna kwarta, w której rywalki wywalczyły tylko jedno "oczko" więcej (13:14). W drugiej połowie podopieczne Arkadiusza Czarneckiego nie miały już nic do powiedzenia. W ostatniej kwarcie zostały zmiażdżone aż 0:23.

Oby w kolejnych spotkaniach było lepiej.  22 marca nasza drużyna zmierzy się w hali przy ulicy Chodźki z drużyną Uniwersytetu Medycznego.

KUL Lublin – UMCS Lublin 23:58 (8:15, 13:14, 2:6, 0:23)

KUL Lublin: Pieńkosz, Urban, Suchorowska, Borowska, Koniuszewska, Płonkowska, Białecka, Goral , Kostyńska, Minorowska, Kułak

UMCS Lublin: Kasprzyk, Buczak, Niemiec, Łopucha, Żelachowska, Trzeciak, Siemińska, Smoleń, Pałka, Całka