Oferta nr:67/2018

 

Dołącz do naszego zespołu w Łęcznej i wspólnie z nami buduj zespół ludzi, którzy wierzą , że ludzie mają potencjał i wspierają się wzajemnie w rozwoju i realizacji swoich celów. Szukamy kogoś, kto szuka nas :) i będzie gotowy prowadzić zajęcia języka angielskiego w naszej szkole. Kogoś, kto chce się rozwijać  :) Kogoś, kto lubi pracę z ludźmi. Kogoś, kto lubi nauczać dzieci/dorosłych. I kogoś, kto jutro chce być kimś więcej niż jest dziś, bo z nami nie ma innej opcji ;) Zespół LEADER SCHOOL czeka. Zapraszam do kontaktu.

 

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki pracy 
  • Przyjemną pracę w małych, kilkuosobowych grupach uczniów
  • Dużą pomoc w przygotowywaniu się do zajęć oraz pracę w gotowym, profesjonalnym, autorskim formacie (gotowe konspekty zajęć).

 

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na nasz adres mailowy, koniecznie z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).”


W tytule maila prosimy wpisać: „Lektor języka angielskiego”. 


Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Oferta ważna do 5.03.2018 r.

 

 


Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II jest wpisany do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 413.
Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 31.01.2018, godz. 07:54 - Olga Żarska-Stępień