IMIĘ i NAZWISKO  MAIL ADRES  BRANŻA 
Krzysztof Adach  tymniemniej@tlen.pl Lublin szkolnictwo
Konrad Banach  konradban@interia.pl Lublin  bankowość
Marta (Bednarska) Dylak   Warszawa  
Wojciech Bolesta  wojboland@wp.pl Żółkiewka szkolnictwo 
Mariola Bujak   Warszawa   
Katarzyna Cendrowicz  katarzyna.smierzynska@magnussonlaw.com    
Leszek Ciszewski   Świdnik  
Marcin Dąbrowski  dablub@wp.pl Lublin administracja państwowa
Rafał Dylak  rafal.dylak@demart.com.pl   produkcja i handel
Agnieszka Filip      
Małgorzata Filip     szkolnictwo 
Ewa (Gacek) Kłosińska      
Beata (Kuczmara) Giergisiewicz  skarabeusz1@yahoo.com Lublin handel 
Robert Giergisiewicz      
Izabella Gomza  izabego@poczta.onet.pl    
Beata (Górczyńska) Szmytkowska  b.goorka@wp.pl   archiwum  państwowe
Dariusz Iwaneczko  dariusz.iwaneczko@neostrada.pl Przemyśl administracja państwowa 
Przemysław Jarosik  p.jarosik@op.pl   szkolnictwo
Agnieszka (Jaworska) Lisek      
Tomasz Karwat  tkarwat-67@tlen.pl   bezpieczeństwo i porządek publiczny
Anna (Kasprzak) Kaszyca  anna.kaszyca@poczta.onet.pl    
Piotr Kaszyca  kaszyca01@poczta.onet.pl   informatyzacja
Bogumiła (Kaźmierczak) Bęcal      
Bożena (Kołodziej) Buksa      
Jarosław Kopiński  jarokop1@wp.pl Chełm bezpieczeństwo i porządek publiczny
Leszek Kozłowski      
Piotr Krzesicki      
Beata (Krzyżak) Mac     szkolnictwo 
Małgorzata (Książek) Kaźmierczak      
Janina (Kujawska) Kicińska      
Andrzej Kuźmicz  andrzej.jankuzmicz@op.pl  Lublin wymiar sprawiedliwości
Robert Lasak    Lublin  
Piotr Lawrów

 plawrow@hotmail.com

www: www.nowy-jork,com

 Nowy York księgowość
Marek Rafał Lewandowski  annaedytal@wp.eu (mail żony)   handel 
Mirosław Lewandowski    Wrocław szkolnictwo
Robert Lisowski  rolir@tlen.pl    
Anna Łączna       
Anna (Łopatek) Gościmska      
Jacek Mac     skarbowość 
Marta (Mackiewicz) Świerdzewska      
Ireneusz Marciszuk   Lublin   fotograf
Janusz Marszalec  marszalec@poczta.wp.pl    
Dariusz Miroński   Łosice szkolnictwo 
Grzegorz Motyka      
Tomasz Nakonieczny  mrok@onet.pl Wilanów muzeum
siostra Irena Nicpoń       
Renata (Niewczas) Łopatek  niewczas@kul.lublin.pl Lublin  administracja 
Janusz Nosek  janusz1012@vp.pl   bezpieczeństwo i porządek publiczny
Anna Nowak      
Tomasz Nowak      
Tomasz Nowicki  tonowi@kul.lublin.pl Lublin szkolnictwo wyższe 
Elżbieta Olczak  ely2@wp.pl    
Dariusz Ozga  darek.ozga@poczta.fm Lublin księgowość
Agnieszka (Pastucha) Swacha  kaska@nestor.kul.lublin.pl Lublin kultura
Bogdan Piec  bopiec@wp.pl    
Elżbieta Pietrzyk      
Dariusz Prucnal dariusz_prucnal@wp.pl Lublin szkolnictwo wyższe 
Anna Reichel      
Zenon Rząd      
Anna Rzepa-Wertmann  mimerka@gmail.com    
Agata Smyk      
Justyna Lanzing-Spiżewska  info@hotelmagnes.pl Szklarska Poręba hotelarstwo ***
Jan Starczynowski  jan.starczynowski@ehurtownia.pl Lublin handel detaliczny
Janusz Stój  janusz.stoj@kredytbank.pl   bankowość
Andrzej Szornak  a.szornak@poczta.onet.pl   bankowość
Piotr Szymańczak      
Dariusz Szymikowski  kaszeba@tlen.pl   szkolnictwo 
Ryszard Świderski      
Wojciech Świerdzewski      
ś.p. Kazimierz Tomaszewski      
Ewa Truskowska      
Katarzyna Turek  kasia_turek@wp.pl    
Katarzyna Węgrzyn  wekata@op.pl Lublin bezpieczeństwo i porządek publiczny
Danuta Wilczak      
Rafał Wnuk  rafa.wnuk@ipn.gov.pl   administracja państwowa
Ewa (Wójciak) Mochol  ewamochol@interia.pl    
Elżbieta (Ząbek) Tarnawska      
Artur Ziółkowski  efector@list.pl  Lublin handel
Marzena Zych      
Maria (von Spee) Zielińska  marie.zielinska@river.com.pl  okolice Krakowa  
Autor: Dariusz Prucnal
Ostatnia aktualizacja: 21.12.2012, godz. 17:11 - Dariusz Prucnal