Lublin Business Run 2017

LBN 2017

 

Lublin Business Run

Poland Business Run  to największy w Polsce bieg charytatywny, który w tym roku po raz pierwszy wystartuje również w Lublinie. Lublin Business Run 2017 odbędzie się 3 września 2017 r.,  a jego celem jest pomoc Mateuszowi Krzeszczykowi. Do grona instytucji i firm, biorących udział w biegu, dołączył również KUL. Na starcie biegu stanie „KUL Drużyna”, którą tworzą studenci i pracownicy uniwersytetu.

 

Reprezentująca nasz Uniwersytet  pięcioosobowa „KUL Drużyna”  to doskonały przykład owocnej współpracy studentów i pracowników, których łączy wspólny, szczytny i bardzo konkretny cel. Ten cel to zebranie środków na zakup protezy dla Mateusza Krzeszczyka, który w wieku 8 lat stracił nogę w wypadku z udziałem maszyny rolniczej.

 

Gorąco zachęcamy studentów, pracowników, absolwentów i przyjaciół naszego Uniwersytetu do wsparcia tej inicjatywy. Wystarczy dołączyć do akcji Pomagam bardziej”, w której za pośrednictwem naszej „KUL Drużyny”, można wpłacić dowolną kwotę i w ten sposób pomóc w realizacji marzeń Mateusza. Istnieje również możliwość zebrania grupy pięciu biegaczy i zgłoszenia swojego teamu, by w ten sposób podjąć razem z nami sportową rywalizację. Do zobaczenia na starcie! 

Autor: Leszek Wojtowicz
Ostatnia aktualizacja: 01.09.2017, godz. 13:40 - Leszek Wojtowicz

Utworzenie: 2017-08-04