Prof. dr hab. Wilken Engelbrecht

Profesor nadzwyczajny

Coördinator studerichting Nederlandse Filologie/ hoofd van de Leerstoel Nederlandse Taal- en Letterkunde; communicatie met de Nederlandse Taalunie;OPON wilken_engelbrecht@hotmail.com
personal site

dr hab. Marcin Polkowski

Adiunkt

Curator van de studentenkring

m_polkowski@hotmail.com

polkowski@kul.pl

personal site

dr Muriel Waterlot

Adiunkt

stagebegeleiding; contacten met de ambassades

m.waterlot@uw.edu.pl

 

dr Rinaldo Neels

Adiunkt

verlof

rneels@kul.lublin.pl

http://pracownik.kul.pl/rneels

dr Joanna Włodarczyk

Asystent

 

joannawlodarczyk@kul.lublin.pl

dr Magdalena Lipnicka

Asystent

  lipnicka.magdalena@gmail.com

mgr Agnieszka Flor-Górecka

Asystent

 

Assistente coördinator studierichting/hoofd van de Leerstoel

a.flor@post.pl

mgr Kamila Tomaka

Asystent

Coördinator Erasmus

tomaka.kamila@gmail.com

 

mgr Beata Sprawka

Asystent

  sprawkabeata@gmail.com

mgr Marcin Lipnicki

Asystent

materiaalbeheerder

lipnicki.m@gmail.com

 

mgr Bas Hamers

Asystent

  bas_hamers@hotmail.com 

Voormalige medewerkers:

 

dr hab. Andrzej Budzisz, prof. KUL

prof. Ludo Jongen

prof. Koen Jaspaert

prof. Maarten Klein

dr Ewa Majewska

dr Małgorzata Szczypińska

mgr Stefanie Bogaerts

mgr Laura Lech

mgr Przemysław Paluszek

 

Autor: Stefanie Bogaerts
Ostatnia aktualizacja: 21.11.2016, godz. 11:55 - Kamila Tomaka