Prof. dr hab. Wilken Engelbrecht

Profesor nadzwyczajny

Coördinator studerichting Nederlandse Filologie/ hoofd van de Leerstoel Nederlandse Taal- en Letterkunde; communicatie met de Nederlandse Taalunie;OPON wilken_engelbrecht@hotmail.com
personal site

dr hab. Marcin Polkowski, prof. KUL

Profesor nadzwyczajny

Curator van de studentenkring

m_polkowski@hotmail.com

polkowski@kul.pl

personal site

dr Muriel Waterlot

Adiunkt

 

murielwaterlot@kul.pl

 

dr Joanna Włodarczyk

Asystent

verlof

joannawlodarczyk@kul.lublin.pl

dr Magdalena Lipnicka

Asystent

verlof lipnicka.magdalena@gmail.com

mgr Agnieszka Flor-Górecka

Asystent

 

Assistente coördinator studierichting/hoofd van de Leerstoel

a.flor@post.pl

mgr Kamila Tomaka

Asystent

Coördinator Erasmus

tomaka.kamila@gmail.com

 

mgr Beata Sprawka

Asystent

verlof sprawkabeata@gmail.com

mgr Marcin Lipnicki

Asystent

 

lipnicki.m@gmail.com

 

mgr Bas Hamers

Asystent

  bas_hamers@hotmail.com 
mgr Jan Fabry

 

   
mgr Piotr Pojnar
   

Voormalige medewerkers:

 

dr hab. Andrzej Budzisz, prof. KUL

prof. Ludo Jongen

prof. Koen Jaspaert

prof. Maarten Klein

dr Rinaldo Neels

dr Ewa Majewska

dr Małgorzata Szczypińska

mgr Stefanie Bogaerts

mgr Laura Lech

mgr Przemysław Paluszek

 

Autor: Stefanie Bogaerts
Ostatnia aktualizacja: 05.10.2018, godz. 00:10 - Kamila Tomaka