dziedziniec KUL

N E W S L E T T E R  07  (8)  2010

Tytuł Doktora Honoris Causa KUL dla Jego Świątobliwości Bartłomieja I

Patriarcha Bartłomiej I

20 sierpnia br. na Uniwersytecie odbędzie się uroczystość wręczenia tytułu Doktora Honoris Causa KUL Jego Świątobliwości Bartłomiejowi I, Arcybiskupowi Konstantynopola, Patriarsze Ekumenicznemu. Wydarzenie to wpisuje się w dialog międzyreligijny, w który zaandażowany jest nasz Uniwersytet.

SZCZEGÓŁY

Spotkanie absolwentów Duszpasterstwa Akademickiego KUL
logo da  Duszpasterstwo Akademickie KUL, które aktywnie działa już ponad 60 lat, serdecznie zaprasza swoich Absolwentów na spotkanie, które odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia br.
SZCZEGÓŁY
Duszpasterskie Wykłady Akademickie
wyłlad
W sierpniu odbędą się na KUL Duszpasterskie Wykłady Akademickie, tym razem pod hasłem Biblia a moralność. Te posiadające wieloletnią tradycję wykłady, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
SZCZEGÓŁY
 Wspomnienie o Ks. Prof. Edwardzie Iwo Zielińskim
o. prof. Edward Zieliński W lipcu br. pożegnaliśmy Ks. Prof. Edwarda Iwo Zielińskiego OFMConv, profesora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, wybitnego znawcę filozofii i kultury średniowiecznej.
Sylwetka Księdza Profesora
Film Akademickiej Kroniki Filmowej
Rekrutacja na studia na KUL
studenci KUL Na KUL trwa rekrutacja na studia. Można rejestrować się jeszcze na niektóre studia I stopnia oraz jednolite magisterskie, studia II stopnia, a także studia podyplomowe i doktoranckie.
SZCZEGÓŁY

37. edycja letnich kursów języka polskiego na KUL

szkoła letnia W tym roku po raz 37. nasz Uniwersytet gości ponad 100 osób z całego świata, którzy w ramach zajęć Szkoły Języka i Kultury Polskiej, uczą się języka polskiego i poznają kulturę naszej Ojczyzny.
SZCZEGÓŁY
Film Akademckiej Kroniki Filmowej

 Dział Informacji i Promocji, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, newsletter@kul.pl,  www.kul.pl